1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اوشیدا - صرفه جویی 100 میلیون تومانی اداره آب و فاضلاب زابل در هزینه ها
 
داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کار اقتصادی مثبت در زابل؛
صرفه جویی 100 میلیون تومانی اداره آب و فاضلاب زابل در هزینه ها
کد مطلب: ۶۸۲۶۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری زابل از تعویض کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان یعقوب لیث با کمترین هزینه خبر داد.
صرفه جویی 100 میلیون تومانی اداره آب و فاضلاب زابل در هزینه ها
شهریار سرابندی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: با توجه به پوسیدگی کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان یعقوب لیث و حساسیت فوق العاده این ایستگاه ، به عنوان ایستگاه اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر زابل ، از مدت یکماه قبل ، پس از انجام کار تحقیقاتی ، کار ساخت کلکتور جدید توسط پرسنل اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل و واحد بهره برداری از تاسیسات فاضلاب آغاز گردید.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری زابل افزود : بعضا بعلت نبود برخی از قطعات و اینکه تهیه آنها زمانبر بود ، کار متوقف می شد ، اما درنهایت کار ساخت این کلکتور به پایان رسید و روز گذشته نصب و راه اندازی شد.

وی کل هزینه اجرای این طرح را ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ از محل درآمدهای جاری شرکت تامین شده است و اگر به پیمانکاران اجاره داده می شد حداقل سه برابر قیمت حال باید هزینه می شد.

سرابندی بیان داشت: کلیه امورات طرح توسط پرسنل شبکه آب و فاضلاب به انجام رسیده است که صرفه جویی ۱۰۰ میلیون تومانی را در نهایت در پی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از تخصص افراد و همچنین انجام کار توسط مهندسین بومی از هزینه های اضافی اجتناب و در نهایت موفق به بالا بردن کیفیت کار نسبت به سایر طرح های مشابه شده ایم.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark