داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
چرا برخی با همه کارشکنی‌های دشمن همواره بر طبل مذاکره می کوبند؟/ مثلث آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پیشرفت هسته‌ای ایران
کد مطلب: ۷۲۳۱۰
تاریخ انتشار:شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
متاسفانه جریانی هم وجود دارد که علی رغم همه این جنایات بازهم بر طبل مذاکره با غرب و بویژه آمریکا می کوبد. این درحالی است که از راهبرد مذاکره هسته ای نیز تا به امروز به گواه مسئولان دولتی تقریبا هیچ چیزی عاید کشورمان نشده است.
چرا برخی با همه کارشکنی‌های دشمن همواره بر طبل مذاکره می کوبند؟/ مثلث آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پیشرفت هسته‌ای ایران

به گزارش  اوشیدا به نقل از راه دانا؛ دشمن به هر وجهی سعی دارد از پیشرفت دانش هسته ای کشورمان جلوگیری کند. این موضوع واضح و آشکاری است که هر روز کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی با همه توان سعی دارند که از پیشرفت کشورمان در این حوزه جلوگیری کنند و جهت اقدامات آنها در این حوزه بسیار مشخص است. با رصد اقدامات مختلف غرب به خوبی این موضوع اثبات می شود؛ هر چند راه هایی که کشورهای غربی برای این هدف خود طی می کنند گوناگون است.

مثلث آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پیشرفت هسته ای ایران

غربی ها یکبار در حوزه مذاکرات هسته ای سعی دارند با سیاست چماق و هویج و ترفندهای دیپلماتیک و حیله های مختلف در حوزه قراردادهای بین المللی کشورمان را از داشتن حق مسلم هسته ای خود نهی کنند و از سوی دیگر دیده می شود با تهدیدات نظامی سعی می کنند کشورمان را مرعوب ساخته و به اهداف خود برسند؛ موضوعی که همواره با پاسخ مقتدرانه کشورمان روبرو شده و باعث عقب نشینی دشمن شده است.
 
چند سالی است که رژیم صهیونیستی وقتی به اهداف خود با کمک کشورهای غربی نمی رسد روی سیاه خود را دوباره به جهانیان نشان می دهد و با ابزار ترور دانشمندان سعی میکند از پیشرفت هسته ای کشورمان جلوگیری کند.
 
جالب است که ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای کشورمان درست در شب سالگرد شهادت شهید شهریاری که چند سال پیش رخ داد، صورت گرفت. 
 
آنقدر دست رژیم منحوس صهیونیستی در ترور شهید فخری زاده مشهود است که نمی تواند آنرا انکار کند.
 
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در سخنانی در ارتباط با برنامه هسته ای کشورمان صحبت کرد و گفت: «نام فخری زاده را به یاد داشته باشید.»
 
چرا برخی با همه کارشکنی های دشمن همواره بر طبل مذاکره می کوبند؟
 
متاسفانه جریانی هم وجود دارد که علی رغم همه این جنایات بازهم بر طبل مذاکره با غرب و بویژه آمریکا می کوبد. این درحالی  است که از راهبرد مذاکره هسته ای نیز تا به امروز به گواه مسئولان دولتی تقریبا هیچ چیزی عاید کشورمان نشده است.
 
آمریکا با دیوانه نمایی فردی چون «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به راحتی از برجام و تمام تعهداتی که داده بود خارج شد. کشورهای غربی و اروپایی هم که اجرای برجام را تضمین می کردند به تاسی از آمریکا با همه قول و قرارهایی که درباره راه اندازی کانال های مالی با ایران داشتند، از تعهدات خود سر باز زدند و درواقع در پازل آمریکایی برای معطل کردن ایران و فشار بیشتر بر کشورمان بازی کردند.
 
حالا رژیم صهیونیستی این پازل را با ترور دانشمندان هسته ای کشورمان تکمیل کرده است. پازلی که هر کدام از کشورهای غربی و طرف هایی که پیشرفت هسته ای کشورمان به سود آنها نیست، نقشی را برای خود برگزیده اند که از بازیگر حامی برجام و تحریم کنندگان کشورمان گرفته تا ترور دانشمندان هسته ای کشورمان این موارد ادامه دارد.
 
اما آنچه باید در این حوزه اشاره کرد این است که همه این تلاش ها بی نتیجه خواهد بود. ایران به تکنولوژی ساخت نیروگاه های هسته ای دست یافته است و با همه کارشکنی های دشمن چه در حوزه نرم و چه در جنگ و ترور علیه کشورمان، دشمن نمی تواند مانع دانش و پیشرفت ایران اسلامی شود و قطعا دانشمندان جوان و مستعدی وجود دارند که راه شهیدان شهریاری ها و فخری زاده ها را دنبال کنند.
 
 ایران با شهادت یکی از دانشمندان خود از فعالیتی که شروع کرده دست برنمی‌دارد و قطعاً آن را ادامه خواهد داد. این شهادت‌ها سبب می‌شود مردم ما بیشتر به این موضوع علاقمند شوند و جوانان ما بیشتر به دنبال علم و دانش بروند و مسأله هسته‌ای را ترغیب کنند.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark