داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان :
انقلاب اسلامی الگوی تمام جهان است/ در گام دوم انقلاب باید شعار جهانی حفظ شود
کد مطلب: ۶۸۱۸۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
فرمانده سپاه سلمان استان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زابل گفت: انقلاب اسلامی امروز به الگویی بر تمام انقلاب های جهان تبدیل شده است.
انقلاب اسلامی الگوی تمام جهان است/ در گام دوم انقلاب باید شعار جهانی حفظ شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زابل با حضور سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان و سردار آبسالان فرمانده قرارگاه شهید هراتی ، فرماندار ، دادستان و شهردار زابل در محل ناحیه مقاومت زابل برگزار شد.
در این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی تقدیر و سرهنگ پاسدار موسی سنچولی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت زابل معارفه شد.
سردار امان الله گشتاسب فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: چهل سال انقلاب اسلامی با شکوفایی و موفقیت بزرگ پشت سر گذاشته ایم و امروز با افتخار وارد گام دوم انقلاب می شویم.
وی افزود: خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی سه مقوله مهم در ادامه راه انقلاب اسلامی است که می طلبد در این برهه از زمان آن را جدی تر از گذشته دنبال کنیم.
فرمانده سپاه سلمان خاطرنشان کرد: در طول تاریخ کمتر مردمی وجود دارند که با تغییر حکومت و ایجاد انقلاب به آرمان های آن پایبند باشند.
سردار گشتاسبی گفت: انقلاب اسلامی ایران با همت و اراده ملت ، راهنمایی حکیمانه امام و توکل بر خدا شکل گرفت و امروز نیز نسل بعدی همان مردم به آرمان های انقلاب پایبندند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با وجود قدرت های شرق و غرب زیر سلطه ظلم نرفت و با اراده ملت خود انقلابی شکل داد که امروز به الگویی بر تمام انقلاب های جهان تبدیل شده است.
فرمانده سپاه سلمان گفت: انقلاب اسلامی با قدرت پا به میدان گذاشت و از همه سد ها و مشکلات عبور کرد تا شعار های جهانی انقلاب حفظ شود.
وی بیان داشت : در گام دوم انقلاب اگر با عقل سلیم ورود نکنیم و مورد بررسی قرار ندهیم ممکن است دچار مشکل
شویم .
غلامرضا گنجی فرماندار زابل نیز در این مراسم گفت: :سپاه افتخارات فراوانی در عرصه های مختلف نظامی ، اقتصادی و فرهنگی برای کشور پدید آورده است که نمی توان از کنار آنها بی تفاوت عبور کرد.
رئیس شورای تامین شهرستان زابل با اشاره به نقش ارزشمند سپاه پاسداران در بزنگاه های حساس و نیزهمکاری و تعامل با دولت در راه خدمت به مردم ، افزود: اقتدار و توانمندی سپاه در صیانت از آرمان های نظام و ارائه کمک های مستشاری به ملت های مسلمان و آزاده جهان و در راس آن جبهه مقاومت موجب غرور آفرینی و خرسندی دوستداران و یاس و وحشت دشمنان این خاک دلاور خیز شده است که این نشان از عظمت و ابهت این نهاد انقلابی دارد.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark