داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
هلاکت «صدام» در مرز‌های جنوب شرقی کشور
کد مطلب: ۶۹۱۲۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
سردار قاسم رضایی از هلاکت شرور معروف به نام «صدام» و کشف یک تُن انواع موادمخدر در مرز‌های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
هلاکت «صدام» در مرز‌های جنوب شرقی کشور

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا   اظهار داشت: مرزبانان استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، بامداد امروز  از تحرکات قاچاقچیان معروف موادمخدر مبنی بر ترانزیت و جابه جایی موادمخدر از مرز‌های کشور (میرجاوه) به مقصد کشور‌های اروپایی مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی اقدام به اجرای کمین هدفمند و محاصره منطقه کردند.

او افزود: مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، پس از اطمینان از حضور ۲ تن از قاچاقچیان و اشرار مسلح معروف در منطقه، با آن‌ها به صورت مسلحانه و اجرای آتش سنگین درگیر شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه که ساعت‌ها به طول کشید، در نهایت مرزبانان غیور توانستند با آمادگی بالای عملیاتی یک نفر از قاچاقچیان را که معروف به "صدام" بود به هلاکت برسانند و همدست او را که از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، دستگیر کنند.

سردار رضایی ادامه داد: مرزبانان پس از پایان درگیری و پاک سازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا، یک تن و ۸ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل ۷۸۰ کیلوگرم تریاک و ۲۲۸ کیلوگرم حشیش را کشف و مقادیر قابل توجهی سلاح نیمه سنگین و سبک به همراه مهمات مربوطه را کشف کردند.

انتهای پیام/س

 

Share/Save/Bookmark