داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بازار فروش سیلندر گاز در دست دلالان
کد مطلب: ۶۸۲۲۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
با توجه به شایعان کمبود گاز در سیستان برخی از توزیع کنندگان سیلندر گاز از این روند سوءاستفاده کردند.
بازار فروش سیلندر گاز در دست دلالان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ با توجه به هیجان بازار گاز در شمال استان و شایعاتی مبنی بر نبود سیلندر گاز در این منطقه بسیاری از افراد اقدام به سو استفاده به نفع خود کرده اند.
در استان سیستان و بلوچستان خودروهایی وجود دارند که کپسول گاز را در مناطق مختلفی از شهر به فروش می رسانند در برخی از شهرها نیز این خودروها به درب خانه ها مراجعه می کنند.
به گفته مردم در روزهای اخیر برخی از این خودرو ها نه تنها به درب خانه نمی آیند بلکه نیمی از موجودی کپسول خود را هم به قیمت آزاد به فروش می رسانند.
همچنین برخی از شهروندان نیز به طور مستند با ارسال تصاویری به این پایگاه خبری ، از فروش کپسول گاز توسط خودروهای توزیع کننده به دلالان خبر داده اند.
با این حال طی تماس خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا با رئیس اداره صنعت ، معدن تجارت زابل وی از روند بازرسی روزانه از خودرو های توزیع کننده گاز خبر داد و افزود: به همراه نیروهای اداره استاندارد همواره این کپسول ها مورد وزن کشی و همچنین بازدید قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه تصاویر فروش گاز در بازار آزاد از دیگر شهرهای منطقه سیستان است افزود: شهروندان در هر منطقه ای که شاهد تخلف هستند به تلفن ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.
رضا شهری زاد خاطرنشان کرد: هیچ توزیع کننده ای حق ندارد تا کپسول را بالا تر از قیمت مصوب و یا در بازار آزاد به فروش برساند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark