داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک باند شرارت در شهرستان نیمروز متلاشی شد
کد مطلب: ۶۷۰۰۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس امنیت عمومی شهرستان نیمروز یک باند حرفه‌ای شرارت در منطقه سیستان متلاشی شد.
یک باند شرارت در شهرستان نیمروز متلاشی شد
به گزارش اوشیدا؛ سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته یک فقره نزاع و تیراندازی در خیابان امیرالمومنین (ع) روستای "فتح الله " از توابع شهرستان نیمروز به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری قائم آباد به همراه تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد ۵ مرد جوان با یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت به درب منزل مردی سالخورده مراجعه و پس از عربده کشی و قدرت نمائی با شمشیر و قمه با یک قبضه سلاح ساچمه زنی به سمت درب منزل تیراندازی و صاحبخانه را که مردی سالخورده است از ناحیه گردن و چشم مجروح می‌کنند.

سردار قنبری بیان کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد متهمان از بستگان شاکی پرونده بوده و در پی اختلافات قبلی صبح همان روز پسر دیگر صاحبخانه را نیز در شهر زابل با ضربه چاقو مجروح کرده اند.

وی تصریح کرد: پلیس امنیت عمومی شهرستان نیمروز با یک سری تحقیقات گسترده میدانی کمتر از ۳ ساعت از گزارش تیراندازی پاتوق اعضای این باند شرارات را در محدوده روستای " حیدرآباد " شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان ابراز داشت: مأموران پلیس پس از انجام هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه ۲ نفر از عاملان اصلی تیراندازی را دستگیر در بازرسی از محل ۵ تیغه شمشیر بزرگ، ۳ چماغ بزرگ، یک عدد چاقوی ضامن دار و یک عدد کردوم کشف کردند.
سردار قنبری گفت: حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری‌های متعدد منجر به جرح با شهروندان، فروش مواد مخدر از جمله شرارت‌های این ۲ متهم است که در دستگاه‌های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری همدستان متهم خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی و توان رزمی و عملیاتی کارکنان خود با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را برهم زنند اجازه جولان نخواهد و عرصه را بر آن‌ها تنگ خواهد کرد

انتهای پیام/ع
Share/Save/Bookmark