داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
فرمانده سپاه زابل در جمع ریش سفیدان منطقه سیستان؛
بی عدالتی در جامعه باعث فساد خواهد شد/مردم سیستان در دو دهه خشکسالی ولایت مداری خود را اثبات کردند
کد مطلب: ۶۸۲۳۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در حل بسیاری از مشکلات تاثیر گذار بوده اند که این امر باعث شده است تا امنیت در منطقه بر قرار شود.
بی عدالتی در جامعه باعث فساد خواهد شد/مردم سیستان در دو دهه خشکسالی ولایت مداری خود را اثبات کردند

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ معتمدین و ریش سفیدان سیستان و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان زابل با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: امیدواری در برابر مشکلات و همچنین قدم نهادن در راه عدالت باعث اراده خداوند خواهد شد .

وی  افزود: معتمدین و ریش سفیدان باید همواره عدالت را سر لوحه کار قرار دهند تا مشکلات را با همکاری و هم اندیشی مرتفع سازند.

سنچولی خشکسالی در سیستان را جبر روزگار دانست و افزود: بیش از 23 سال است که مردم سیستانی با خشکسالی دست و پنجه نرم می کنند اما هیچگاه از انقلاب و نظام رو بر نگردانده اند که این نشان از ولایت مداری و انقلابی بودن آنها دارد.

وی بیان داشت: بی عدالتی در جامعه باعث قهر خداوند خواهد شد لذا معتمد و ریش سفیدان باید دقت داشته باشند که در نشست های طوایف عدالت را رعایت کنند چرا که نقش معتمدین عدالت محور است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل تصریح کرد: معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در حل بسیاری از مشکلات تاثیر گذار بوده اند که این امر باعث شده است تا امنیت در منطقه بر قرار شود.

 وی خاطرنشان کرد: اگر از جریان عدالت خارج شویم ، جامعه قطعا دچار فساد خواهد شد.

وی بیان داشت: همواره برای دفاع از حق و حقوق سیستانیان تلاش خواهیم کرد چرا که در غیر این صورت مدیون مردم خواهیم شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل همچنین در جمع پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان زابل نیز خاطرنشان کرد: مشکلات کشور با توجه به شعار سال و همچنین اقتصاد مقاومتی حل شدنی است.

وی ضمن قدر دانی از تلاش پرسنل جمعیت هلال احمر در منطقه سیستان گفت: شغل امداد و نجات به جهت نوع دوستی و کمک به همنوع یکی از محوری ترین مشاغل موجود در جامعه است که در مواقع اضطراری از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

سنچولی تصریح کرد: پرسنل جمعت هلال احمر نه تنها تبعیضی برای افراد قائل نمی شوند بلکه بدون هیچگونه چشم داشتی برای مرتفع ساختن مشکلات تلاش می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل بیان کرد: جمعیت هلال احمر برای خدمت به خلق خدا در تمام عرصه ها پیش قدم است . سپاه نیز از مسئولین و مدیرانی که دلسوز انقلاب و برای دستاورد های آن تلاش می کنند همواره حمایت خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark