داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
ماجرای توزیع دوغ تاریخ مصرف گذشته در دانشگاه زابل چه بود
کد مطلب: ۶۷۱۱۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵
روز گذشته در بین دانشجویان دانشگاه زابل دوغ تاریخ مصرف گذشته توزیع شده بود.
ماجرای توزیع دوغ تاریخ مصرف گذشته در دانشگاه زابل چه بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان دانشگاه زابل کیفیت نامناسب غذا در این دانشگاه به شمار می رود که روزانه باعث اعتراض برخی از دانشجویان نیز می شود.
در همین خصوص روز گذشته برخی از دانشجویان این دانشگاه با ارسال تصاویری از دوغ های توزیع شده در سلف سرویس این دانشگاه به این رسانه عنوان کرده بودند که تاریخ مصرف این کالا گذشته است.
این اولین بار نیست که کیفیت غذا در دانشگاه زابل رسانه ای می شود.
اما پودینه رئیس اداره تغذیه دانشگاه زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: محموله مواد لبنی شامل دوغ و ماست به صورت هفته گانه توسط دانشگاه خریداری می شود.
وی افزود: در همین خصوص نیز هر مرتبه یک محموله تازه به تاریخ و مشخصات کامل و درست دریافت می شود که از این بابت مسئولین امر اطمینان کافی را از نظر تاریخ مصرف آن دارند.
پودینه تصریح کرد: ضمن اینکه هنگام ورود محموله به سردخانه دانشگاه نیز مجدداً تاریخ مصرف این مواد خوراکی کنترل می شود.
رئیس اداره تغذیه دانشگاه زابل ادامه داد: با پیگیری های انجام شده از انبار دار دانشگاه زابل مشخص شد که در یکی از کارتن های دوغ دریافتی تاریخ مصرف آنها بیستم خرداد و ردیف دیگری نیز نهم تیرماه درج شده بود.
وی اظهار داشت: پس از مشاهده این امر تعداد چهار دوغ تاریخ مصرف گذشته توزیع شده، از دانشجویان دریافت و پس از معدوم سازی دوغ با تاریخ معتبر به دانشجویان توزیع گردید.
پودینه خاطرنشان کرد: همچنین جریمه مربوطه برای شرکت طرف قرارداد نیز اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark