داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
سردار سلامی در همایش شکوه مقاومتِ سیستان و بلوچستان:
وحدت بین امت اسلام ناگسستنی است/ صحنه نبرد جدید جنگ را گورستان آمریکایی ها می کنیم
کد مطلب: ۷۴۷۳۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹
وحدت بین امت اسلام ناگسستنی است/ صحنه نبرد جدید جنگ را گورستان آمریکایی ها می کنیم
به گزارش اوشیدا، سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجتماع بسیجیان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان:

اگر بخواهیم تجسم انسانی جوانمردی، غیرت، دینداری، محبت، وفاداری و فداکاری را در ذهن مجسم کنیم به سیستان و بلوچستان میرسیم.

مردم استان سیستان و بلوچستان هم سیستانی ها هم بلوچ ها هم شیعیان و هم سنی ها نشانه های دقیق امت واحده هستند اینجا روح وحدت جاری است.

دشمن خواب های آشفته زیاد می بیند و در توهم رویاهای باطل خود به سر می‌برد، این توهم او را به شکست کشاند؛ او نمی‌داند این سرزمین و انقلاب مستحکم است.

مطمئن باشید ما شاهد فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهیم بود اما هرگز شاهد آسیب جدی بر پیکره انقلاب اسلامی نخواهیم بود.

این صحنه نبرد جدید، این صحنه فتنه عظیم و این جنگ جهانی را به گورستان دفن سیاست‌های آمریکا و اسرائیل و متحدان او تبدیل خواهیم کرد.

جریانی که آمریکا و اسرائیل آن را حمایت می‌کنند یک جریان آلوده و نجس است ما از همه کسانی که در این وادی گمراه شده اند و تحت تاثیر القائات دشمن قرار گرفته‌اند می‌خواهیم به دامان ملت بازگردند.

برای رهبر عزیز و عظیم الشان ما مردم این دیار منزلت رفیعی دارند ایشان خود را سال ها در میان این مردم دیده اند و قبل از انقلاب اسلامی ماه ها در این سرزمین مهر و محبت این مردم را دیده و برای آنها ارزش فوق العاده ای قائل هستند.

امروز همه در تلاش هستند تا با فداکاری برای مردمان این سرزمین پیشرفت، رفاه، آرامش، آسایش و امنیت را به ارمغان بیاورند.

برای مردمان این سرزمین ارزش فدا شدن خودمان را به زیبایی قائلیم، ما فدای شما می شویم و به این فدا شدن مفتخر هستیم شما عزیزان ما هستید اجازه نمی دهیم ذره‌ای گرد و غبار غم واندوه برجبین و رخسار شما بنشیند.

آمريکا، انگلیس و اسرائیل و آل سعود می‌خواهند جامعه ما را متفرق ببینند آنها هنرمند افکندن آتش تفرقه میان مسلمانان هستند و از کشتن برادران به دست برادران شادمان می شوند، نباید در سرزمین آنها بازی کنیم.

سیستان وبلوچستان نقطه شکل‌گیری یک وحدت ناگسستنی است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark