داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
استاندار جدید مراقب سهم خواهی های یک جریان خاص باشد/رئیس جمهور برای استان برنامه های بزرگ دارد
کد مطلب: ۷۴۱۲۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳
احمد ملاشاهی گفت: در مرکز استان یک جریان خاص همواره به دنبال سهم خواهی در همه نهاد ها است،از دخالت در انتخابات شواری شهر گرفته تا نفوذ در انتصابات، استاندار جدید باید با شناخت کامل این جریانات پا به استانداری سیستان و بلوچستان بگذارد.
استاندار جدید مراقب سهم خواهی های یک جریان خاص باشد/رئیس جمهور برای استان برنامه های بزرگ دارد
احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: سکان استانداری سیستان و بلوچستان که روز گذشته نیز انتخاب شد نیازمند یک فرد انقلابی و جهادی بود و زیاد مسئله بومی و غیر بومی آن فرق نمی کند.

وی افزود: سیستان و بلوچستان از گذشته تا به امروز دچار یک عقب ماندگی تاریخی است که باید ابتدا مشکلات آن از طریق کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد و سپس کارهای بزرگ در این استان انجام گیرد.

ملاشاهی بیان کرد: بسیاری از طرح هایی که در استان انجام می شود دچار نواقص بسیار زیادی است که در نهایت ورشکستگی پیمانکاران و تعطیلی آن طرح را به همراه دارد.

وی تصریح کرد: اعتماد به نظر کارشناسان و مردم بومی منطقه می تواند اجرای طرح های بزرگ در سیستان و بلوچستان را با موفقیت همراه کند که این امر از یک مدیر جهادی برخواهد آمد.

ملاشاهی گفت: بهترین مثالی که می توان برای اینگونه طرح ها زد، پروژه بزرگ طرح ۴۶ هزار هکتاری بود که بدون مشورت با کشاورزان و کارشناسان احداث شد و در نهایت با مشکلات بزرگی همراه بود.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که پیش روی استاندار جدید قرار دارد، مشکل بزرگی بنام سهم خواهی است که در مرکز استان بیشتر دیده می شود.

وی ادامه داد: همواره شاهد آن هستیم که یک جریان خاص همواره به دنبال سهم خواهی در همه نهاد ها است،از دخالت در انتخابات شواری شهر گرفته تا نفوذ در انتصابات، استاندار جدید باید با شناخت کامل این جریانات پا به استانداری سیستان و بلوچستان بگذارد.

ملاشاهی بیان کرد: اینگونه سهم خواهی ها در استان باعث می شود که به مرور از شایسته سالاری جلوگیری شود و افرادی که کمتر توان مدیریتی دارند بر سر کار آیند.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: از آنجایی رئیس جمهور برنامه های خاص و بزرگی برای استان های محروم سیستان و بلوچستان و خوزستان دارد حتما فرد توانمندی را برای سکان استانداری سیستان و بلوچستان انتخاب کرده است و همواره همه جریان ها باید به این انتخاب احترام بگذارند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark