داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سقوط مرگبار سارق پس از دزدی از یک خانه در شهران
کد مطلب: ۶۹۳۶۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۵
رئیس کلانتری ۱۴۲ کن از سقوط مرگبار سارق منزل پس از سرقت از خانه‌ای در منطقه شهران خبر داد.
سقوط مرگبار سارق پس از دزدی از یک خانه در شهران

 سرهنگ "محمد کمیجانی" گفت: ساعت ۲۱:۱۰ جمعه نهم اسفند ماه سال جاری شهروندان با تماس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ یک سارق منزل را در منطقه شهران اعلام و اظهار داشتند همدستان وی از محل متواری شدند.

وی تصریح کرد: خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۲ کن برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند و مشاهده کردند، جوانی از طبقه دوم ساختمانی به پایین سقوط کرده و بر اثر شدت ضربه وارده در همان لحظه فوت کرده است و در بازرسی از کوله پشتی متهم تعدادی طلا، ساعت‌های گرانقیمت و پول کشف شد.

سرهنگ کمیجانی ادامه داد: تحقیقات میدانی ماموران حکایت از این داشت، سارق با همکاری دو همدستش پس از دزدی از خانه‌ای در طبقه دوم قصد خروج ازساختمان از مسیر پنجره را داشت که کاپشن او به پایه دوربین مداربسته گیر کرده و پس از بهم خوردن تعادلش به پایین سقوط کرده و بر اثر شدت ضربه وارده فوت می‌کند. در این صحنه ۲ همدست این سارق قصد انتقال وی را داشتند که با حضور مردم به محل سقوط همدستان وی سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ شده پا به فرار گذاشته اند.

کلانتر محله کن در پایان گفت: جسد متهم که از سارقان حرفه‌ای است به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات برای دستگیری هر دو همدست متهم ادامه دارد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark