داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
برای ششمین سال پرواز ابدی خبرنگاری که یادش همیشه زنده است
کد مطلب: ۷۱۰۳۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۰
6 سال از پرواز ابدی مهدی نفر خبرنگار متعهد خبرگزاری فارس گذشت.
برای ششمین سال پرواز ابدی خبرنگاری که یادش همیشه زنده است

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی نفر خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس 6 سال پیش در یک سانحه باور نکردنی تصادف جان خود را از دست داد. خبرنگار متعهد و توانمندی که البته گزارشگر برنامه ورزش و مردم هم بود و با رسانه‌های گروهی دیگر هم فعالیت می‌کرد.

مرحوم مهدی نفر دقایقی قبل از پرواز ابدی ساعت 11:40 دقیقه شب، در تماس با خبرگزاری فارس، خبری پیرامون نشست مایکل اومانیا بازیکن اسبق این تیم که در حال انعقاد قرارداد با این باشگاه بود را با علی دایی مخابره کرد اما متاسفانه در یک حادثه باورنکردنی خودروی وی به قعر دره‌ منطقه‌ای به نام خجیر در انتهای اتوبان شهید بابایی تهران رفت.

امروز 6 سال از آن روز گذشته و البته دوستان نفر هم به رسم تقدیر به او در دیار باقی ملحق شده‌اند. مرحوم هادی نوروزی، مرحوم مهرداد اولادی، مرحوم بهرام شفیع که در برنامه ورزش و مردم با وی همکار بود همسایه مهدی شده‌اند. همسایه خبرنگاری که برای پیگیری اخبار روز و شب نداشت و در حوزه محوله که همان باشگاه پرسپولیس بود همیشه موثق‌ترین خبرها را به مخاطبان ارائه می‌کرد. با وجود گذشت 6 سال از درگذشت او یاد و خاطره نفر که به گواه دوستانش چند نفر بود، زنده است و مزار وی در قطعه نام آوران بهشت زهرا همیشه مورد استقبال مراجعه‌کنندگان و به خصوص فعالان رسانه‌ای قرار می‌گیرد.

ششمین سالگرد درگذشت مهدی نفر را به خانواده وی تسلیت می‌گوییم و یاد وی را زنده نگه می‌داریم. 

روحش شاد و یادش گرامی

انتهای پیام/ا

Share/Save/Bookmark