داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
جاسوس وابسته به سرویس های آلمان و رژیم صهیونیستی کیست؟
کد مطلب: ۷۰۹۵۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۳
سردبیر خبرگزاری میزان در توییتی درباره جاسوس وابسته به سرویس های آلمان و رژیم صهیونیستی نوشت: ‏مسعود مصاحب دبیر کل وقت انجمن دوستی ایران و اتریش به جرم جاسوسی برای سرویس موساد و آلمان به ده سال حبس محکوم شد.
جاسوس وابسته به سرویس های آلمان و رژیم صهیونیستی کیست؟

به گزارش اوشیدا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا امروز در نشست خبری خود در خصوص دستگیری تعدادی جاسوس اظهار کرد: در روزهای اخیر تعدادی از جاسوسان و عناصر خودفروخته را توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) تعقیب کرده و دستگیر کردیم.

 
وی ادامه داد: مورد دستگیری داشتیم که افرادی از وزارت امور خارجه و دستگاه های تأمین کننده قطعات وزارت دفاع و سازمان انرژی اتمی بودند؛ یکی از افرادی که دستگیری وی خیلی خوب بود سردسته گروه تندر بود که اقدام تروریستی انجام داده بود.
 
اسماعیلی افزود: عجیب این است که کشورهای مدعی حقوق بشر مأمن افراد تروریست شده‌اند و کسانی که دستشان به خون مردم آلوده است را پناه می دهند و به آنها امکانات و رسانه می‌دهند.
 
 وی گفت: اخیرا حکم دو جاسوس هم به نام‌های مسعود مصاحب که در قالب دبیر کل انجمن دوستی اتریش و ایران فعال بود و با سرویس های جاسوسی ارتباط داشت صادر و تأیید شده است و نفر دوم هم فردی به نام آقای شیرخانی بود که جاسوس بود و برای انگلیس در حوزه های مختلف اطلاعات می فروخت و دنبال آلوده سازی مدیران داخلی بود که این فرد هم به ۱۰ سال حبس محکوم شد.
 
همچنین سردبیر خبرگزاری میزان در توییتی درباره جاسوس وابسته به سرویس های آلمان و رژیم صهیونیستی نوشت: ‏مسعود مصاحب دبیر کل وقت انجمن دوستی ایران و اتریش به جرم جاسوسی برای سرویس موساد و آلمان به ده سال حبس محکوم شد.
Share/Save/Bookmark