داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زهک:
در چند سال آینده ورزش کبدی در زهک متحول خواهد شد/60 درصد استادیوم ورزشی تکمیل شده است
کد مطلب: ۷۴۱۹۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۶
مسعود دهمرده گفت: با توجه به برنامه ریزی که انجام داده ایم در چند سال آینده شهرستان زهک به یکی از قطب های کبدی خیز ایران تبدیل خواهد شد.
در چند سال آینده ورزش کبدی در زهک متحول خواهد شد/60 درصد استادیوم ورزشی تکمیل شده است
به گزارش اوشیدا؛ مسعود دهمرده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: یکی از مهمتین پروژه های ورزشی زهک که پس از ۲۰ سال چشم انتظاری در مراحل پایانی خود قرار دارد استادیوم ورزشی این شهر است.

وی افزود: این استادیوم ورزشی که با همت بنیاد علوی چمن آن خریداری و نصب هم شده است هم اکنون در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است و برخی از مسابقات ورزشی در آن برگزار می شود.

دهمرده بیان کرد: این ورزشگاه با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی چیزی حدود ۸ تا ۹ میلیارد تومان تا کنون هزینه در بر داشته است که با تکمیل شدن آن می توان زهک را به یکی از قطب های ورزشی استان تبدیل کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک همچنین گفت: هم اکنون نیز تعداد پنج مینی چمن مصنوعی در شهرستان زهک وجود دارد که زیر سازی های سه زمین چمن دیگر هم انجام و در آینده به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: در زهک علاقه مندان بسیاری به ورزش کبدی وجود دارد که می توانند به راحتی به تیم های بزرگ ایران و جهان راه یابند در همین رابطه نیز تعداد سه پایگاه استعداد یابی کبدی در شهر زهک، روستای خمک و جزینک برپا کرده ایم تا از سنین پایین این افراد را شناسایی کنیم.

دهمرده گفت: همچنین مربیان بزرگی همچون هادی اشترک که هم اکنون در لیگ برتر هندوستان بازی می کند با کبدی کاران زهکی تمرین می کند.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان زهک خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی که انجام داده ایم در چند سال آینده شهرستان زهک به یکی از قطب های کبدی خیز ایران تبدیل خواهد شد.

وی ادامه داد: ورزش کبدی یکی از ورزش های بومی استان محسوب می شود که به شدت باید بر روی آن حساس باشیم، چرا که در سایر استان ها پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفته است و نباید از آنها عقب بمانیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark