داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تخلیه زباله توسط شهرداری زابل در اطراف استادیوم ورزشی
کد مطلب: ۶۶۸۹۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵
در سال های اخیر با وجود تغیرات بسیاری در راس مدیریت شهرداری زابل، اما معضل بوی نامطبوع نه تنها رفع نشده است بلکه در برخی از خیابان های بیشتری نیز مشاهده می شود.
تخلیه زباله توسط شهرداری زابل در اطراف استادیوم ورزشی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ برخی از خیابان های زابل همواره همانند سابق دارای بوی بد فاضلاب و زباله است که این امر باعث به وجود آمدن موجی از نارضایتی های اجتماعی شده است.
در سال های اخیر با وجود تغیرات بسیاری در راس مدیریت شهرداری زابل، اما این معضل نه تنها رفع نشده است بلکه در برخی از خیابان های بیشتری نیز مشاهده می شود.
با این حال مردم زابل علاوه بر تحمل بوی نامطبوع در برخی از خیابان ها باید عدم رعایت حقوق شهروندی برخی از افراد را که منجر به تخلیه زباله در محله های پر تردد می شود را نیز تحمل کنند.
در روزهای گذشته برخی از شهروندان از تخلیه زباله در اطراف ورزشگاه ورزشی این شهرستان گلایه کردند و گفتند: این اقدام شهرداری باعث بروز مشکلاتی برای ورزشکاران شده است.
وی افزود: بوی نامطبوع مانع از ورزش جوانان در این ورزشگاه می شود و در برخی از روزها بازی های فوتبال در این ورزشگاه نیمه تمام می ماند.
این شهروند سیستانی ادامه داد: همچنین مسیر منتهی به ورزشگاه یکی از بدترین خیابان های شهرستان زابل است که آسفالت آن باعث تخریب جلوبندی ماشین می شود.
موسی خمری شهردار شهرستان زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: کلیه زباله های شهری در خارج از شهر و در محل دفع زباله تخلیه می شوند.
شهردار زابل افزود: تخلیه زباله در اطراف ورزشگاه فوتبال این شهرستان به دلیل نقص فنی ماشین آلات زباله بوده است که به مدت دو شب انجام شده است.
وی ادامه داد: پس از رفع نقص ماشین زباله ، بلافاصله زباله ها از این محل تخلیه و به خارج شهر انتقال داده شده اند.
شهردار زابل خاطرنشان کرد: محل یاد شده اکنون پاکسازی شده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark