داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دیدار ریش سفیدان طایفه صیادی با معاون استاندار سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۶۵۲۴۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
طایفه صیادی با تقدیم بیش از ۷۰ شهید و ۱۰۰ جانباز ، آزاده و رزمنده دفاع مقدس از پیشگامان هشت سال دفاع مقدس بوده و پایبندی خود را به آرمانهای امام ، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به اثبات رسانده اند .
دیدار ریش سفیدان طایفه صیادی با معاون استاندار سیستان و بلوچستان
به گزارش پایکاه خبری اوشیدا؛ جمعی از بزرگان ، معتمدین ،ریش سفیدان و اعضای طایفه صیادی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل دیدار و گفت و گو کردند.

به دنبال معرفی غلامرض گنجی به عنوان فرماندار ویژه شهرستان زابل ، جمعی از بزرگان و اعضای #طایفه_صیادی شامل( صیاد اربابی ، قورزایی و کوهستانی ) در محل دفتر فرمانداری با وی دیدار کردند .

در این دیدار اصغر قورزائی ، رییس هلال احمر شهرستان زابل و از افراد موثر طایفه ، گزارشی از طایفه صیادی را عنوان و اعلام داشتند : این طایفه با تقدیم بیش از ۷۰ شهید و ۱۰۰ جانباز ، آزاده و رزمنده دفاع مقدس از پیشگامان هشت سال دفاع مقدس بوده و پایبندی خود را به آرمانهای امام ، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه به اثبات رسانده اند .

در ادامه مهندس گنجی خاطرنشان کرد : به گواه تاریخ ، طایفه صیادی یکی از اصیل ترین طوایف سیستان است که بدون حاشیه از گذشته تا کنون ، خوشنامی و خلق و خوی نیک و پسندیده شان زبان زد عام و خاص بوده است ‌ودر تمامی برنامه ها و مناسبتها حضوری فعال داشته اند که بر هیچ کس پوشیده نیست .

وی افزود : اهداء بیش از ۷۰ شهید و تعداد کثیری جانباز ، ازاده و رزمنده در دوران دفاع مقدس ، نشان از ولایت پذیری این طایفه بزرگ دارد که در طول دوران انفلاب اسلامی نیز جزو تاثیر گذار ترین افراد در ادارات ، سازمانها و نهادها بوده اند .

فرماندار زابل در ادامه افزود : شهید کوهستانی از بزرگان این طایفه ، نمونه بارزی از دینداری و مردم‌سالاری دینی بود که در طول خدمت در عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان خدمات ارزنده ای را به نظام و مردم ارائه کرد ، بطوریکه کمتر کسی می تواند همانند این شهید بزرگوار در ایجاد تعامل و برقراری ارتباط موثر ایفای نقش کند .

در پایان وی از حضور بزرگان و اعضای طایفه صیادی تقدیر و اظهار امیدواری کرد با بهره گیری از نظرات ارزشمند بزرگان تمامی طوایف سیستان و کارشناسان نسبت به شناسایی چالشها اقدام و همچنین آمادگی خویش را در رفع مشکلات و همکاری متقابل برای ساختن سیستانی در خور شان تمامی سیستانیان در تمام سطوح اعلام کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark