داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
امام جمعه بنجار:
مسئولان برای تامین آب مورد نیاز شمال استان زودتر اقدام کنند
کد مطلب: ۷۴۳۰۱
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷
نماز جمعه بنجار به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا در مصلی این شهر یرگزار شد.
مسئولان برای تامین آب مورد نیاز شمال استان زودتر اقدام کنند
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا امام جمعه بنجار در خطبه های نماز جمعه با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار گفت: پرستاران فرشتگان نجاتی هستند که باعث دلگرمی بیماران هستند و قطعا رسیدگی به حقوق پرستاران باعث ایجاد انگیره بیشتر برا خدمت به جامعه هدف خواهد شد .


وی افزود: همچنین امروز جمعه سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۶۳ توسط امام راحل عظیم الشان که تعیین اصول کلی سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران و تحول در همه حوزه ها از وظایف این شوراست و امیدواریم که این شورا هر چه زودتر روز ملی سیستان را تصویب و برا درج در تقویم به دستگاههای مربوطه ابلاغ کند . 


خطیب جمعه شهر بنجار در ادامه به اولویت اصلی منطقه اشاره کرد و افزود : برای تامین اب شرب و کشاورزی مسئولین مربوطه هر چه زودتر چاره جویی کنند و  راهکار های لازم را عملیاتی کنند و قبل از اینکه زود دیر شود از منابع آبی در حرمک برای آب شرب زاهدان برنامه ریزی کنند.


وی گفت: همچنین لوله انتقال اب از زابل به زاهدان را قطع کنند که همین مقدار اب باقیمانده در گودالهای طبیعی چاه نیمه کفاف اب شرب مردم شریف سیستان را در مدت کوتاهی می دهد.


وی ادامه داد: جا دارد از اقدامات جهادی و انقلابی قرارگاه پیشرفت و ابادانی و قرارگاه شهید هراتی و سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شبانه روزی در حال انتقال آب محبوس از چاه نیمه ۴ به ۳  به مقدار ۱۰۰ میلیون متر مکعب و از  ۲ به ۱ مقدار ۲۰ میلیون متر مکعب با حدود ۲۰ پمپ  در حال انتقال هست تقدیر و تشکر کنیم و امیدواریم با اقامه نمازهای طلب باران مستقر در کل منطقه شاهد نزول باران رحمت الهی شویم و سیستانی اباد و ابادتر از گذشته داشته باشیم .


حاج آقا پارسا در پایان به تحولات سیاسی استان اشاره کرد و گفت: پیشرفت و آبادانی استان را نباید به مسائل سیاسی و جابجایی مدیران گره بزنیم و امیدواریم استاندار هر چه زودتر این اوضاع را مدیریت کنند و اگر قرار هست مدیران و فرمانداران جابجا شوند زودتر تعیین تکلیف شوند و  عموم مردم و کارشناسان و نخبگان توقع دارند افراد جایگزین  انقلابی تر و ولایی تر و جهادی تر انتخاب و منصوب شوند تا مردم عزیز ما مزه شیرین برقراری عدالت را بچشند و ناامیدی موجود در جامعه به امید و بالندگی تبدیل شود.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark