داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تقاضا کپسول گاز در روستاها بیشتر شد/مردم صف تشکیل ندهند
کد مطلب: ۶۸۶۴۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
اهالی روستاهای همجوار شهر دوست محمد جهت دریافت سیلندر گاز به مرکز شهر مراجعه کردند.
تقاضا کپسول گاز در روستاها بیشتر شد/مردم صف تشکیل ندهند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ با وجود اینکه روزانه ده ها تن گاز مایع جدید وارد منطقه سیستان می شود اما همچنان صف های طولانی گاز در برخی از شهرهای منطقه پا برجا است.
از این رو با تدبیر برخی از مسئولین برای جلوگیری از تخلفات و همچنین عدم ایجاد صف های طولانی بسیج و بازرسان فرمانداری ها روزانه در محل توزیع کپسول های گاز حضور دارند.
در شهرستان هیرمند هم همانند دیگر شهرهای شمال استان وجود صف های طولانی بزرگترین معضل شهروندان شده است.
علی احمدی یکی از ساکنان شهرستان مرزی هیرمند با گلایه از وجود صف های طولانی گفت: اکثر افراد در صف از روستاها هستند.
وی افزود: این افراد بیشتر از میلک برای دریافت کپسول گاز مراجعه می کنند .
این شهروند سیستانی بیان داشت: هیچگاه در شهرستان هیرمند مشکلات گازی همانند شهرهای دیگر مشهود نبوده است اما با گران شدن کپسول گاز در آنسوی مرز این شهرستان نیز به معضل صف های طولانی گاز دچارشده است.
اما رضا پیری رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هیرمند در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: مردم نباید برای تهیه سیلندر گاز در هیچ نقطه ای از شهرستان صف تشکیل دهند.


وی افزود: از امروز توزیع سیلندر گاز در سطح شهر به نوبت در خیابان ها و محلات شهر با همکاری سپاه شهرستان، بسیجیان و معتمدین در درب منازل انجام‌ خواهد شد.
پیری بیان داشت: همچنین روز گذشته در روستاهای حیدری،لنگر بارانی،اکبر آباد یوسف اسلام،سرگزایی،قلجایی شندل ،دهمرده و صفرزایی سیلندر گاز توزیع شده است.
وی تاکید کرد: از شهروندان درخواست می شود در هیچ نقطه از سطح شهرستان صف تشکیل ندهند چرا که گاز به مقدار کافی به این شهرستان تزریق می شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark