داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
ایران کابوس شکست ناپذیری آمریکا را برای همیشه شکست/سردار سلیمانی یک مکتب و تفکر است
کد مطلب: ۶۹۱۸۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
جلسه شورای اداری زابل با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ایران کابوس شکست ناپذیری آمریکا را برای همیشه شکست/سردار سلیمانی یک مکتب و تفکر است
‍ به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، در این مراسم سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده سپاه شهرستان زابل گفت: پس از شهادت حاج قاسم شخص ترامپ با خرسندی از این اتفاق یاد کرد اما در ادامه فرزندان انقلاب اسلامی بزرگترین پایگاه آنان را با خاک یکسان کردند.
وی افزود: وقتی حاج قاسم خطاب به ترامپ و آمریکا گفت که من حریف شما هستم ، منظور ایشان اتفاقات پس از شهادت بود.
وی خاطرنشان کرد: همزمان با اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان در زابل نیز راس ساعت ۹ صبح در مصلی المهدی (عج) مراسم چهلم سردار سلیمانی برگزار می شود.
وی بیان داشت: سیستانیان در ولایت مداری زبانزد خاص و عام هستند و در ایام شهادت حاج قاسم سنگ تمام گذاشته اند لذا فردا نیز در این مراسم حضور باشکوه خواهند داشت.
سنچولی خاطرنشان کرد: ایران برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم به یکی از پایگاه های آمریکا حمله کرد ، که در نتیجه باعث شد تا کابوس شکست نا پذیری آمریکا برای همیشه توسط ایران شکسته شود.
همچنین غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل نیز در این مراسم گفت : سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد نیست بلکه مکتبی انقلابی ، عالم گیر و جهانی است که شهادت این فرمانده شجاع و محبوب همه ، زوال و خروج آمریکا از منطقه را به دنبال خواهد داشت.
معاونت استاندار سیستان و بلوچستان همچنین به نقش سردار شهید سلیمانی در طول 8سال جنگ تحمیلی ، مبارزه با داعش و کمک به ملت های آزاده جهان برای رهایی از یوغ مستکبران اشاره کرد و گفت: با شرکت در مراسم اربعین سردار سلیمانی دین خود را به این شهید بزرگوار ادا خواهیم کرد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark