داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اعزام تیم های پزشکی سپاه به مناطق محروم ؛
ویزیت رایگان بیش از 300 بیمار نیازمند در روستاهای سیستان
کد مطلب: ۶۵۰۶۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
در سال های اخیر سپاه پاسداران با اعزام نیروهای جهادی به مناطق محروم سعی در زدودن غبار محرومیت در مناطق مختلف کشور را دارد .
ویزیت رایگان بیش از  300 بیمار نیازمند در روستاهای سیستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با اعزام تیم پزشکی سپاه پاسداران در روستاهای سیستان ، بیش از 300 نفر از بیماران سیستانی از خدمات این نهاد مقدس بهره مند شدند.

در سال های اخیر سپاه پاسداران با اعزام نیروهای جهادی به مناطق محروم سعی در زدودن غبار محرومیت در مناطق مختلف کشور را دارد از مهمترین خدمات سپاه می توان ایجاد بیمارستان های صحرایی و همچنین ویزیت رایگان بیماران دانست.

یکی از شهروندان سیستانی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: طی دو روز بیماران روستاهای نیمروز ویزیت و داروی رایگان دریافت کردند.وی افزود: این حرکات جهادی برای مردم سیستان که یارانه تنها منبع درآمد آنها است جایگاه ارزشمندی دارد. سرهنگ علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز در گفت و گو با اوشیدا؛ گفت: در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم با شعار خدمت بی منت سبد غذایی و نوشت افزار بین مردم نیازمند شهرستان نیمروز توزیع شد.

وی گفت: همچنین در کنار این خدمات، تیم های پزشکی علاوه بر ویزیت، داروی رایگان به بیماران نیازمند روستاهای شهرستان نیمروز اهداء کردند.

محبی اظهار داشت: خشکسالی های چندین ساله محرومیت خاصی ایجاد کرده است و وضعیت مردم سخت تر از قبل شده و این وظیفه سپاه است تا به کمک مردم بشتابد چراکه فلسفه وجود سپاه خدمت به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: ویزیت رایگان بیماران شهرستان نیمروز طی دو روز انجام و به بیش از 300 بیمار خدمات پزشکی ارائه داده است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark