داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان:
جاده زابل به زاهدان در همین دوره از مجلس شورای اسلامی به پایان خواهد رسید
کد مطلب: ۷۳۱۷۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴
محمد سرگزی گفت: با توجه به حجم بالای تصادفات در مسیر زابل به زاهدان نمایندگان استان در تلاش هستند تا در همین دوره مجلس شورای اسلامی اتمام این پروژه رقم بزنند.
جاده زابل به زاهدان در همین دوره از مجلس شورای اسلامی به پایان خواهد رسید
محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا گفت: یکی از مهمترین پروژه های در حال انجام استان جاده زابل به زاهدان است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای تصادفات در این مسیر نمایندگان استان در تلاش هستند تا در همین دوره مجلس شورای اسلامی اتمام این پروژه رقم بزنند.

سرگزی تصریح کرد: خانواده های سیستان و بلوچستانی بیش از این نباید کس دیگری را در این مسیر پر حادثه از دست بدهند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با پیگیری و تخصیص اعتبار ۱۰ کیلومتر از این مسیر تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

سرگزی همچنین از آغاز عملیات اجرایی احداث زیرگذر محور زهک به میلک خبر داد و گفت: این پروژه با اعتبازی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و با همکاری اداره کل حمل و نقل جاده ای استان آغاز شده است.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمانبندی، پروژه مذکور در مدت سه ماه اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: با اجرای این پروژه نقطه حادثه خیز مسیر زهک به میلک در محدوده روستای محمد شاهکرم خنثی خواهد شد و مردم برای تردد دچار مشکل نخواهند بود.


انتهای پیام/Share/Save/Bookmark