داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان؛
4260 زائر اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند/ از انجام دیالیز تا فیزیوتراپی و نوار قلب
کد مطلب: ۶۸۲۳۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۹
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای اعزامی در موکب ۲۸۵امام رضا(ع) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی چهار هزار و 260 نفر از زائران اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند.
4260 زائر اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند/ از انجام دیالیز تا فیزیوتراپی و نوار قلب
به گزارش اوشیدا؛ فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون از بازگشت تیم درمانی از موکب ۲۸۵امام رضا(ع) در مسیر نجف به کربلای معلی خبر داد و افزود: به همت نیروهای اعزامی از بیمارستان علی بن ابیطالب(ع)زاهدان، بیمارستان خاتم الانبیا زاهدان و شبکه بهداشت درمان سراوان چهار هزار و 260 نفر از زائران اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند.

وی بیان کرد: این تیم در سفر هفت روزه خود خدماتی نظیر ویزیت پزشک، تزریقات، فشار خون، پانسمان، نوار قلب، سرم تراپی، فیزیوتراپی و کنترل RS را به زائران حرم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ارائه کردند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان در تکمیل خبر فوق تصریح کرد: در روز اول ۱۶۷ نفر از زائران، روز دوم ۳۶۷ نفر، در سومین روز ۲۸۳ نفر ، در چهارمین روز  ۸۳۳ نفر، در پنجمین روز ۷۸۲ نفر، در روز ششم ۳۸۱ نفر و در هفتمین روز از اعزام این تیم درمانی نیز هزار و ۴۴۷ نفر از زائران اربعین حسینی مورد ویزیت و درمان رایگان قرار گرفتند.
 

 
کمیلی در پایان ضمن تقدیر از افراد اعزامی به موکب ۲۸۵امام رضا(ع) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی و تحمل سختی ها و کاستی های موجود خاطر نشان کرد: نیروهای اعزامی از بیمارستان علی بن ابیطالب(ع)زاهدان، بیمارستان خاتم الانبیا زاهدان و شبکه بهداشت درمان سراوان با تمام همت و تلاش خود بدون هیچ منتی اقدام به ارائه بهترین خدمات به زائران کردند به گونه ای که بخش دیالیز نیز در این مسیر توسط تیم اعزامی از سیستان وبلوچستان راه اندازی و به بیماران ارائه خدمت کرد.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark