داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جانشین ناحیه مقاومت بسیج زابل:
دانش آموزان در فضای مجازی مراقب ترفند های دشمن باشند
کد مطلب: ۷۲۰۴۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰
حسین محمد قاسمی گفت: هفته بسیج دانش آموزی یادآور رشادت دانش آموزانی است که با ورود به جبهه جنگ و اهدا خون خود به انقلاب اسلامی از کشور دفاع کردند.
دانش آموزان در فضای مجازی مراقب ترفند های دشمن باشند
حسین محمد قاسمی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: نقش دانش آموزان در دفاع مقدس، ستودنی و تکرار نشدنی است.

وی افزود: امروز بسیج دانش آموزی وظیفه دارد تا دانش آموزان را در تراز جمهوری اسلامی تربیت کند چرا که انقلاب اسلامی همواره به جوانانی همچون حسین فهمیده نیاز دارد.

محمد قاسمی بیان کرد: شهدا در جنگ دست به کاری زدند که تمام معادلات جهان را بهم زد و باعث شد تا بسیاری از کشورهای دنیا انگشت به دهان بمانند.

محمد قاسمی تصریح کرد: امروز باید فرهنگ ولایت مداری در مدارس شکل بگیرد چرا که انقلاب ما با ولایت فیقه زنده و مقتدر است.

وی ادامه داد: فضای مجازی برای دانش آموزان امروز به یک جبهه جنگ تبدیل شده است، جنگ نرمی که دشمن سال هاست آن را آغاز کرده و برنامه ریزی دقیقی بر روی این فضا انجام داده است.

محمد قاسمی گفت: باید در فضای مجازی مراقب دانش آموزان بود، این روزها آسیب های بزرگی از این فضا به دانش آموزان وارد می شود که در بسیاری از مواقع به دلیل عدم آگاهی فرد موجب خسارات جبران نا پذیری نیز می شود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل خاطرنشان کرد: هفته بسیج دانش آموزی یادآور رشادت دانش آموزانی است که با ورود به جبهه جنگ و اهدا خون خود به انقلاب اسلامی از کشور دفاع کردند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark