داخلی آرشيو گزارش صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
فرماندار زابل: 
مردم در ماه رمضان نباید با کمبود کالاهای اساسی مواجه شوند
کد مطلب: ۶۴۰۳۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
فرماندار زابل گفت: با توجه به اهمیت ماه مبارک رمضان مردم در این ماه نباید با کمبود کالاهای اساسی مواجه شوند.
مردم در ماه رمضان نباید با کمبود کالاهای اساسی مواجه شوند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ هوشنگ ناظری در جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان زابل كه با محوريت تامين اقلام و كالاهاي مورد نياز مردم در ماه مبارك رمضان برگزار شد، ضمن تبريك ماه ضيافت الهي و تشريح آثار و بركات اين ماه اظهار کرد: مردم نبايد در ماه مبارك رمضان با كمبود كالاهاي اساسي و مورد نياز خويش مواجه شوند.
وی ادامه داد: اعضاي ستاد تنظيم بازار با جديت به دنبال رفع مشكلات مردم و تامين مايحتاج آنها باشند، تا مومنان در اين ماه پرفضيلت دغدغه تهيه اقلام مورد نياز خود را نداشته باشند و بتوانند از بركات ماه نزول قرآن بهره وافر را ببرند.
فرماندار شهرستان زابل همچنين خواستار افزايش اكيپ هاي بازرسي و نظارت بيش از پيش بر فروش محصولات و كالاها شد و تاكيد كرد: با كساني كه با بي رحمي، به دور از انصاف و خودسرانه به دنبال افزايش قيمت ها و فروش كالاها با قيمت هاي غير مصوب و گزاف هستند برخورد قانوني شود.
ناظری تصریح کرد: همشهريان گرانقدر و مردم شريف مي توانند در صورت مشاهده گران فروشي و احتكار كالاها مراتب را از طريق سامانه رسيدگي و پيگيري شكايات 124 و نيز شماره تماس هاي 32221338 و 32221339 مربوط به اتاق اصناف شهرستان زابل اعلام کنند.
انتهای پیام/م.ب
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :