داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
طنز/ غلامعلی آبدهی مقدم
کلید سحرآمیز و غوغا سالاران بی شناسنامه
کد مطلب: ۵۶۲۸۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
جل الخالق از این خلق! کدام خلائق؟ خدمت تان عرض میکنم که همان انسانهای نق نقو لجباز و بهانه گیر که اگر به قول معروف از دنده چپ بلند شوند در سیاه نمایی آنچنان استادانه نقش بازی میکنند که آنطرفش ناپیدا! این عده در طرفت العینی یک موضوع ساده را با رنگ و لعاب آنگونه که میلشان است ساخته و پرداخته کرده و جو را آنچنان ملتهب می کنند تا بتوانند به راحتی از آب گل آلود ماهی مقصود را صید نمایند آنهم چه ماهی ای!
کلید سحرآمیز و غوغا سالاران بی شناسنامه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مثل اینکه اینها خلق شده اند برای سیاه نمایی و غیر از این کار دیگری ندارند! متاسفانه همین عده انسانها از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، عدالت خواه و دولت راستگویان، با ترفند های گوناگون پاسخ این دولت محترم را داده و بنا را بر ناسازگاری گذاشته، هر کار مفید و ارزنده ی این دولت را به باد انتقاد گرفته و خدمات بی شائبه و شبانه روزی این عزیزان را وارونه نمایی نموده در جامعه منتشر می کنند.

مثلا کلید که یادتان هست؟ بله همان کلیدی که رئیس دولت یازدهم بارها از آن سخن راندند به نظر شما این کلید کم از مشکلات و معضلات کشور، گره گشایی کرد؟ مگر کم بود قفل های ناگشوده ای که همان کلید با تدبید دولتمردان، به راحتی آنها را باز نمود؟ در این چند سال این کلید کم معجزه نکرد قفل مذاکرات هسته ای را نگشود که گشود! تورم را کنترل نکرد؟ که کرد! رفاه نیاورد؟ که آورد! گرانی را ریشه کن نکرد؟ که کرد! گوش بیکاری را نپیچاند؟ که پیچاند! همه را سر کار نگذاشت که گذاشت! تولیدات داخلی... مثلا چرا راه دوری برویم مغازه ها پر از تولیدات داخلی است! سفره ی مردم را بزرگتر و رنگین تر نکرد که اووووه...؟ خلاصه کلام هر چه از معجزات این کلید سحرآمیز بگوییم باز هزار و یکمیش را نگفته ایم.

شما خوانندگان عزیز کلاهتان را قاضی فرموده، همین چند مورد که نمونه خروار ذکر شده شما را به این نتیجه برساند که از این کلید کارهای محیرالعقولی برمی آید! و از آن طرف قضیه دانستید که حرفها و حدیث های آن چند نفر چوچی و سیاه نما پشیزی ارزش ندارند و همه اش غوغاسالاری بیهوده هستند!

دولت تدبیر و امید اعلام نمود که با کلیدش مشکل اقتصادی را حل و برای مردم رفاه می آورد! مگر نیاورد؟ ضرب المثلی است معروف که آسیاب به نوبت، خوب دولت محترم یازدهم که دولت تدبیر و اعتدال است این ضرب المثل را سرمشق کارهایش قرار داده و رفاه را سلسله مراتب از بزرگان دولتی شروع تا به کارمندان دون پایه ختم شود!

مگرحقوقهای چند ده میلیونی و یا وامهای چند صد میلیونی که به بعضی از عزیزان از ما بهتر داده شد برای رفاه نبود! خوب مسلما بوده! ولی همان نق زنهای بی شناسنامه ها و بیسوادها به این عمل مهم و رفاهی دولت اعتراض نموده که چرا به بعضی ها چنین حقوقها و پاداشهایی داده شده؟ این به جای دستت درد نکند دولت عدالت پروراست؟ اگر این آقایان عجول نبودند و کمی صبر میکردند و دندان روی جیگر می گذاشتند، حتما آثار عدالت خواهی این دولت را به مرور زمان مشاهده میکردند! صبر می خواهد صبر حالا ما نمی گوییم صبر ایوب! فقط چند دهه صبر میکردند آنوقت به عینه آنچه را ندیده اند می دیدند که دولت محترم را قوره حلوا شکری می سازی همینطور فله ای که نمی شود کار اصول دارد! نباید اول آن از ما بهتران سهمیه شان را می گرفتند بعد اگر بقیه نمی رسید آنوقت جای گلایه داشت!

تازه همین بیسوادها و بی شناسنامه ها دادشان از هشت هزار میلیاردی که از صندوق ذخیره فرهنگیان عده ای برای رفاه حالشان برداشت کرده اند بلند است! اصلا کسی نیست که از اینها بپرسد، بابا چرا اینهمه الم شنگه بپا کرده اید؟ خوب این پول برای رفاهی است که دولت محترم وعده اش را داده!

همین شماها اگر دولت به وعده ای که داده عمل نمیکرد، چه میکردید؟ آنوقت نمی گفتید دولت به وعده اش عمل نکرد؟ پس این همه داد و بیداد و هیاهو چرا؟ از این پولها به همه می رسد مگر شما این حرف مهم رئیس دولت را نشنیده اید که برایمان سیب و گلابی کاشته! چرا بچه بازی در می آورید بگذار باغ به ثمر برسد آنوقت گلابیهایی خواهید چید قد هندوانه!

الحمدالله که دولتمردان ما انسانهای صبور و با گذشتی هستند و در مقابل بیسواد ها و بی شناسنامه ها از خود بزرگواری نشان داده و آنچه غوغا و سیاه نمایی راجع به هشت هزار میلیارد را ندیده انگاشته و فقط آنها را به جهنم حواله میدهند که حقشان هست خدا را باز هم شکر از این همه برد باری، انگار نه خانی آمده نه خانی رفته! این بیسوادها و بی شناسنامه ها نمیدانند که اگر چنین حقوق هایی به بعضی ها داده شده این عدالت پروری است چون آنها ذخیره های نظامی بودند و روی سر کاسب جای داشتند!

نه بینی و بین الله یک انسان بصیر که دارای عقل سلیمی باشد می آید به ذخیره های نظام به کسانی که نظیر آنها در مملکت کمتر پیدا می شود بگوید بالای چشمت ابروست؟ آن بیسوادها و بی شناسنامه ها انتظار دارند که از آن حقوقهای نجومی البته بقول دولتیها متعارف به کارمندان دون پایه هم داده شود! عدالت چی می شود؟ تدبیر کجارفته!؟ این دولت، دولت تدبیر و عدالت است اگر به ذخیره های نظام حقوق چند صد میلیونی می دهند حقشان است نوش جانشان از شیر مادر حلالتر! تازه آنها ایثار کرده اند بزرگواری نموده اند از خودگذشتگی کرده اند که آمده اند چنین مسئولیتهای بزرگی را برای حقوقهای اندک صد، دویست میلیونی قبول کرده اند! به نظر شما خوانندگان این جای تشکر و قدردانی از آن عزیزان دارد با نه؟

امیدواریم که بیسوادها و بی شناسنامه ها و غوغا سالاران اینهمه تهمت و افترایی که به عزیزان دولتی ما می زنند، به جهنم ....! به نظر شما این کاتب مادر مرده کمی تا قسمتی تندروی ... نه فکر نکنم !تا نظر شما چه باشد؟

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark