داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:
مدارس زیر ذره بین سلامت دانشگاه علوم پزشکی قرار دارند
کد مطلب: ۷۱۳۹۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸
هادی میرزایی گفت: تب سنجی ، ایجاد فاصله گذاری اجتماعی و نظارت بر استفاده از ماسک از جمله وظایف مدارس است که روزانه باید مورد بررسی قرار گیرد.
مدارس زیر ذره بین سلامت دانشگاه علوم پزشکی قرار دارند
هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: دانش آموزان با توجه به بازگشایی مدارس کلیه پروتکل های بهداشتی را باید رعایت کنند.

وی افزود: بسیاری از مدارس سطح منطقه سیستان در طول روز مورد بازدید قرار می گیرند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مدارس، از طریق دستگاه های مربوطه تخلفات آنها گزارش داده خواهد شد.

میزایی بیان کرد: تب سنجی ، ایجاد فاصله گذاری اجتماعی و نظارت بر استفاده از ماسک از جمله وظایف مدارس است که روزانه باید مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل بیان کرد: دانش آموزان در نظر داشته باشند که با توجه به ابتلا سریع افراد به این ویروس حتما دست ها را به صورت مداوم با آب و صابون بشویند.

وی ادامه داد: همچنین از آب سردکن ها و شیر های آب به هیچ وجه با دست استفاده نکنند و سعی شود تا همراه خود بطری های آبی در مدارس داشته باشند.

میرزایی گفت: همچنین خانواده هایی که در فرزندان خود علائم بیکاری را مشاهده می کنند از فرستادن دانش آموز به مدرسه جداً خودداری کنند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark