داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار نیمروز:
وحدت قوی ترین سلاح در برابر توطئه های دشمن است
کد مطلب: ۷۲۰۱۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶
یذالله شعیبی گفت: وحدت و همبستگی موجب عزت و عظمت اسلام و مسلمین است.
وحدت قوی ترین سلاح در برابر توطئه های دشمن است
یداله شعیبی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری شهرستان نیمروز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ با اشاره به اینکه در این برهه از زمان اتحاد و همبستگی ضروری ترين نیاز و رمز موفقیت جهان اسلام است گفت: بی شک عزت ، سربلندی و تعالی هر جامعه ای در اتحاد و همبستگي آنهاست و اتحاد و اتفاق بزرگ ترین عامل قدرت و شوکت هر جامعه به شمار می رود.

وی وحدت را سبب تقویت انسجام و همبستگی ملی و موجب هراس و ناامیدی دشمنان‌ نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: دشمن با قومیت گرایی واختلافات مذهبی دنبال اختلاف افکنی میان برادران شیعه وسنی است که تنها با وحدت کلمه و همبستگی وبا سلاح وحدت می توانیم در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.

شعیبی با بیان اینکه هفته وحدت سبب می شود همه مسلمانان با تکیه بر اشتراکات دینی خود از تفرقه پرهیز کنندگفت: نبی مکرم اسلام(ص)مظهر وحدت مسلمانان است و یکی از تاکیدات مهم دین مبین اسلام پرهیز از تفرقه و حفظ انسجام و یکپارچگی میان مسلمانان است.

وی با اشاره به تقارن هفته وحدت با ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیان داشت : پیام این تقارن اتحاد و همدلی وپیروی از روش وسنت پیامبر مکرم اسلام(ص)در جهت مقابله با مستکبران و زیاده خواهان است.

معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری نیمروز با اشاره به ضرورت آشنایی آحاد جامعه با سردمداران آمريکا به عنوان بزرگترین تروریسم بین‌المللی گفت: تقویت اندیشه جبهه مقاومت، ضرورت ایستادگی در برابر نظام سلطه ومحکومیت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش ابومهدی المهندس از مهمترین اهداف بزرگداشت مراسم ۱۳ آبان است که بدلیل محدودیت های بیماری‌کرونا بیشتر این برنامه ها از بستر فضای برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark