داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه نیمروز:
147 برنامه محوری در هفته دفاع مقدس در شهرستان نیمروز اجرا می شود
کد مطلب: ۷۴۱۴۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳
میراله سارانی گفت:در هفته دفاع مقدس ۱۴۷ برنامه محوری در سطح شهرستان نیمروز برگزار خواهد شد.
147 برنامه محوری در هفته دفاع مقدس در شهرستان نیمروز اجرا می شود
میراله سارانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: فرهنگ دفاع مقدس میراث گرانبها و بزرگی است که از رزمندگان اسلام باقی مانده و امروز همه ما وظیفه داریم تا آن را به نسل های آینده انتقال دهیم.

وی افزود: رزمندگان اسلام در دفاع مقدس با تاسی از فرهنگ عاشورایی و پایبندی به آرمان های امام (ره) از جان خود گذشتند تا این انقلاب شکوهمند از مسیر خود خارج نشود.

سارانی تصریح کرد: دفاع مقدس یک کارخانه بزرگ انسان سازی بود که رزمندگان کم سن و سال را به فرماندهان بزرگ و با درایت تبدیل کرد.

وی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از یادگاران دفاع مقدس بودند که توانست در ثبات امنیت منطقه نقش مهمی را ایفا کند و ثمره حضور این شهید گرانقدر به ارمغان آوردن امنیت ایرانیان در هزاران کیلومتر آنطرف تر از مرزهای کشورمان است.

سارانی ادامه داد: امروز نیز برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی نیاز به همان تفکر دفاع مقدس داریم تا بتوانیم جنگ های پیش رو در جبهه فرهنگی و رسانه ای را پیروز شویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز به برنامه های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در این هفته ۱۴۷ برنامه محوری در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ار مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در نیمروز می توان به برگزاری یادواره شهدا، برپایی خیمه های مقاومت،نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، زنگ مقاومت و ایثار،رژه خودرویی، تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان، افتتاح طرح های محرومیت زدایی و رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark