داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
55 برنامه مختلف در هفته دفاع مقدس در زابل اجرا می شود
کد مطلب: ۶۷۹۳۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: در هفته دفاع مقدس به همت قرارگاه شهید هراتی سیستان عملیات کربلای 5 بازسازی خواهد شد.
55 برنامه مختلف در هفته دفاع مقدس در زابل اجرا می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ جلسه شورای اداری زابل با موضوع هفته دفاع مقدس در فرمانداری زابل برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: در هفته دفاع مقدس 55 برنامه متنوع در شهرستان زابل اجرا خواهد شد که از مهمترین آنها می توان به اعزام دو گروهان به جهت شرکت در رژه 31 شهریور با لباس محلی سیستان اشاره کرد.

وی افزود: یک گروهان نیز در زاهدان به نمایندگی از منطقه سیستان از شهرستان زابل اعزام خواهد شد تا در رژه این 31 شهریور شرکت کند.

ثمره حسینی تصریح کرد: در اولین روز از هفته دفاع مقدس نیز صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی در ناحیه مقاومت بسیج زابل برگزار می شود.

وی بیان داشت: همچنین در این هفته به همت قرارگاه شهید هراتی سیستان عملیات کربلای 5 بازسازی خواهد شد تا جوانان با رشادت رزمندگان اسلام بیشتر آشنا شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل همچنین گفت: زنگ مقاومت ، دیدار و سرکشی از خانواده شهید ، نمایشگاه هفته دفاع مقدس و همچنین اعزام پرئه های پزشکی به مناطق محروم بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان زابل خواهد بود.
انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark