داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
عیدی گروه جهادی شهید نامی به اهالی محله رسالت 28 زابل
کد مطلب: ۶۶۶۳۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱
اعضای گروه جهادی شهید نامی هم زمان با ایام عید نوروز اقدام به شروع ساخت فاز دوم مسجد امام جعفر صادق(ع) این محله کردند.
عیدی گروه جهادی شهید نامی به اهالی محله رسالت 28 زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، اعضای گروه جهادی شهید نامی که اکثر دانش آموز یا دانشجو هستند تعطیلات عید خود را وقف انجام کاری عام المنفعه برای محرومان کردند و با شروع اجرای فاز تکمیلی مسجد امام جعفر صادق(ع) محله رسالت شهر زابل نشان دادند بسیجی در هر مکان و موقعیت برای مردم تلاش می کند.

در همین رابطه منصور محمودی مسئول گروه جهادی شهید نامی به خبرنگار ما گفت، فونداسیون مسجد در حال حاضر تکمیل شده و به زودی بالا بردن دیوارها شرع می شود و فعالیت این گروه جهادی تا زمان تکمیل پروژه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به کمک ۲۰۰ میلیون ریالی بسیج سازندگی جهت ساخت این مسجد، تصریح کرد: هزینه تکمیل مسجد از طریق کمک های خانواده همین اعضای گروه جهادی که اهالی محل هستند تامین می شود و همه اعضا برای کارهای ساختمانی آموزش لازم را دیده اند، بی تردید هنر بسیجی این است که با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت کاری را به اتمام برساند.

مسئول گروه جهادی شهید نامی ابراز داشت: از همین گروه های جهادی مدیران آینده کشور تربیت خواهند شد اعضای گروه جهادی علاقه زیادی داشتند تا به کمک سیل زدگان گلستان بشتابند ولی این امر میسر نشد در نتیجه کار مسجد امام جعفر صادق(ع) را با روحیه بالا شروع کردیم.

وی اظهار داشت: ساخت مسجد پایان بخش پروژه های پیش بینی شده ما در سال ۱۳۹۷ است و ساخت خانه محروم، تکمیل حیات مدرسه امام جعفر صادق(ع) در همین محله به متراژ ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، رنگ آمیزی مدرسه عرفان محله رسالت و جمع آوری آب های سطحی در محل از جمله اقدامات گروه جهادی شهید نامی می باشد.

محمودی بیان داشت: در کنار کارهای عمرانی برگزاری کلاس های آموزشی جلوگیری از اعتیاد را نیز در برنامه داریم که امیدواریم بتوانیم در سال ۱۳۹۸ برگزار کنیم.

وی با اشاره به افزایش اعضای گروه جهادی پس از اتمام هر پروژه، افزود: اعضای گروه جهادی برای تمام جوانان و نوجوانان محله تبدیل به الگو شده اند و روحیه جهادی در زندگی و تحصیل آن ها نیز تاثیر گذاشته است به گونه ای که پس از هر برنامه بر تعداد علاقه مندان برای عضورت در این گروه افزایش پیدا می کند.

انتهای پیام/3953
Share/Save/Bookmark