داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر منطقه نفتی زاهدان عنوان کرد:
جمع آوری صف های گاز در سیستان و بلوچستان/ آغاز طرح توزیع الکترونیکی گازمایع در زاهدان
کد مطلب: ۶۹۳۴۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
مدیر منطقه نفتی زاهدان گفت: طرح توزیع الکترونیکی گازمایع، با استفاده از کارت بانکی در سطح منطقه زاهدان به اجرا درآمد.
جمع آوری صف های گاز در سیستان و بلوچستان/ آغاز طرح توزیع الکترونیکی گازمایع در زاهدان
به گزارش اوشیدا؛ محسن وزارتی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به آغاز طرح توزیع الکترونیکی گاز مایه در شهر زاهدان، بیان کرد: طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع که مدتی است به طور آزمایشی در شهر زاهدان آغاز شده است، از دیروز در تمامی شهرستان های تحت پوشش منطقه اجرا شد.

وی افزود: به منظور تامین رفاه مردم، از امروز، گازمایع به صورت الکترونیکی، با استفاده از کارت بانکی، درب منزل مشترکین توزیع می‌شود و توزیع میدانی گازمایع متوقف شد.

مدیر منطقه نفتی زاهدان با تاکید بر اینکه این طرح با هدف رفاه حال مشترکین و کاهش مشکلات موجود انجام می شود، گفت: در جلسه ای مشترک با معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان مصوب شد، توزیع گاز به صورت اشتراکی توسط شرکت های گاز، درب منزل خانوارها توزیع شده و از توزیع میدانی جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه، در حال حاضر توزیع گازمایع فقط درب منازل مشترکین انجام خواهد شد و هیچگونه توزیع سیلندری در میادین سطح شهر و یا تاسیسات انجام نخواهد شد، اذعان کرد: ارائه کارت بانکی از سوی مشترکین در هنگام تحویل گازمایع را الزامی است، توزیع گازمایع از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار که در سایت جدید تجارت آسان قسمت نفت سفید ثبت شده باشد انجام خواهد شد و در صورتی که ثبت نام در این سامانه انجام نشده باشد، با ارائه کارت ملی و کارت بانکی سرپرست خانوار توزیع گاز مایع انجام می‌شود.

این مقام مسوول خطاب به افرادی که تاکنون در سامانه توزیع نفت سفید ثبت نام نکرده اند نیز گفت: افراد می‌توانند بدون مراجعه حضوری، با مراجعه به سایت جدید تجارت آسان به آدرس اینترنتیhttps://newtejaratasan.niopdc.ir در قسمت نفت سفید ، ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور سهولت ثبت نام در سامانه نفت سفید، فرمهای ثبت نام از طریق عاملین توزیع گازمایع، درب منزل مشترکین توزیع خواهد شد که پس از تکمیل، اطلاعات خانوار، توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، در سامانه ثبت می گردد.

وزارتی در پایان با اشاره به اینکه شرکت های توزیع کننده موظف اند تا ۷۲ساعت پس از ثبت درخواست، نسبت به توزیع درب منزل مشترکین اقدام کنند، تصریح کرد: ستاد مرکزی طرح توزیع الکترونیکی گازمایع، در ستاد مرکزی این شرکت تشکیل شده و آماده پاسخگویی به درخواست های مردمی است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark