داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
دعوت جامعه ورزش سیستان برای حضور در روز قدس،
مردم با حضور در روز قدس تن اسراییل را به لرزه در خواهند آورد
کد مطلب: ۳۸۹۰۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: دیر یا زود همه مسلمانان با همدیگر اسراییل و استکبار جهانی را از منطقه خاورمیانه بیرون خواهند کرد.
مردم با حضور در روز قدس تن اسراییل را به لرزه در خواهند آورد
حسین کلانتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل در گفتگو با اوشیدا در خصوص اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: از همه مردم شهرستان زابل و سیستان دعوت می کنیم که در روز قدس مشارکت فعالانه و موثر داشته باشند و بخصوص این ایام که از یک التهاب و تنش خاصی در منطقه برخوردار است.

کلانتر افزود: نقشه و دسیسه شیطان بزرگ این است که مسلمانان جهان را تحت عناوین مختلف به جان یکدیگر بیاندازد و با این کار می خواهند به نوعی نام مردم فلسطین و روز قدس را تحت شعاع آشوب ها و حوادث قرار دهند تا قدس و مظلومیت مردم فلسطین را فراموش کنیم و این یکی از اهداف دشمنان است.
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: قطعا و مسلما جامعه ورزش و اداره ورزش سیستان با یک حضور پرشور در این روز شرکت خواهند کرد و همچون سال های قبل نشان خواهیم داد که ما مردم فلسطین و قدس شریف را دوست داریم و از آنها در همه شرایط و همیشه دفاع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: سیاست اسلام ناب محمدی (ص )این بوده است که در جای جای این دنیا اگر به مظلومی ظلم و ستم قرار گرفته است حمایت کنیم و ساکت نباشیم ،مخصوصا در مورد قدس که قبلگاه اول مسلمانان می باشد.

کلانتر بیان نمود :توصیه می کنم که همه مردم از همه گروه ها و از هر طیفی که هستند در این روز که بر همگان روشن است مشارکت داشته باشند و بار دیگر نشان بدهند قدس را فراموش نکرده اند.

وی تاکید کرد: مردم با حضور در روز قدس تن اسراییل را بلرزانند و آرامش را از این رژیم جنایتکار سلب کنند. دیر یا زود همه مسلمانان با همدیگر اسراییل و استکبار جهانی را از منطقه خاورمیانه بیرون خواهند کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل با تاکید بر اینکه همه اتفاقات و حوادث موجود در خاورمیانه از جمله لیبی ، یمن، مصر ،فلسطین،افغانستان از دسیسه های استکبار جهانی است،افزود: با این جنایتها می خواهند به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند و مانع پیشروی اسلام در همه جای جهان شوند و ان شالله این اسلام ناب محمدی (ص) دامنگیر همه سرزمین ها خواهد شد و حضرت مهدی (عج) ظهور خواهند کرد و به ظلم و ستم ها خاتمه خواهند داد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark