داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رییس اداره بهره برداری پستهای ناحیه زاهدان:
سرقت آهن آلات تیر برق ۴۰۰ کیلو واتی به قیمت جان یک سارق تمام شد/سارقان ۱ میلیارد تومان خسارت زدند
کد مطلب: ۷۲۷۶۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۱
حامد سرگزی گفت: سرقت از دکل خط 400 کیلوولت زاهدان-سفیدآبه در 9 کیلومتری زاهدان سبب سقوط دکل و ایجاد خسارت حداقل یک میلیارد تومان گردید.
سرقت آهن آلات تیر برق ۴۰۰ کیلو واتی به قیمت جان یک سارق تمام شد/سارقان ۱ میلیارد تومان خسارت زدند
حامد سرگزی رییس اداره بهره برداری پستهای ناحیه زاهدان در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: متاسفانه شب گذشته برخی افراد سودجو در جهت منافع مالی شخصی، به بیت المال خسارت زیادی وارد کردند و نواحی شمالی استان را در خاموشی فرو بردند.

وی افزود: سرقت از دکل خط 400 کیلوولت زاهدان-سفیدآبه در 9 کیلومتری زاهدان سبب سقوط دکل و ایجاد خسارت حداقل یک میلیارد تومان گردید.

سرگزی بیان کرد: این حادثه در ساعت یک بامداد اتفاق افتاد و تا ساعت 4 صبح کلیه مناطق از مسیرهای مختلف برقدار شدند.

وی گفت: برنامه‌ریزی کمیته بحران شرکت مبنی بر تامین قطعات کسری و برقراری هر چه سریعتر شرایط نرمال خط هست تا در این سرما کلیه هم استانی‌ها از نعمت برق مطمئن و پایدار برخوردار شوند.


سرگزی خاطرنشان کرد:افرادی که با هدف سودجویی دست به سرقت از این دکل‌ها می زنند، علاوه بر تضییع بیت المال و ایجاد مزاحمت برای بخش کثیری از مردم، خود را با خطر جدی مواجه می کنند که بعضا به قیمت جان آن‌ها تمام می شود که در حادثه شب گذشته هم یکی از سارقین جان خویش را همراه با سقوط دکل از دست داد.


وی ادامه داد: بر همین اساس با هدف جلوگیری از وقوع چنین رخدادهایی برنامه‌ریزی ویژه‌ای علاوه بر افزایش بازدیدهای دوره‌ای، حراست شرکت برق منطقه‌ای با همکاری سازمان های امنیتی و انتظامی و بسیج مردمی، تحت عنوان گروه ویژه خط‌بان جهت حفاظت از تاسیسات و خطوط شرکت را خواهند داشت.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark