داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
منافقین و دشمنان کوردل چشم‌ به‌راه انتقام‌سخت باشند/ اقتدار و خودکفایی هسته‌ای ایران موجب زبونی دشمنان است
کد مطلب: ۷۲۳۰۶
تاریخ انتشار:شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷
نمایندگان مردم سیستان وبلوچستان در مجلس گفتند: منافقین و دشمنان کوردل چشم‌ به‌راه انتقام‌سخت باشند، تعقیب و مجازات عاملان این ترور که توسط عناصر خود فروخته و تروریست صورت گرفت توسط نهادهای امنیتی و اطلاعاتی خواسته قلبی ملت ولایتمدار است.
منافقین و دشمنان کوردل چشم‌ به‌راه انتقام‌سخت باشند/ اقتدار و خودکفایی هسته‌ای ایران موجب زبونی دشمنان است
به گزارش اوشیدا به نقل از عصرهامون، روز گذشته محسن فخری‌زاده، یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای کشور در منطقه آبسرد دماوند ترور و و به کاروان شهدا پیوست.

وی یکی از پنج شخصیت ایرانی بود که در فهرست ۵۰۰ نفره افراد قوی جهان که نشریه آمریکایی فارین پالیسی منتشر کرده بود قرار داشت.
 
شهدای دانشمند هسته ای، سند مظلومیت ایران اسلامی هستند

محمدسرگزی، نماینده مردم سیستان و رئیس فراکسیون حقوق بشر و شهروندی در مجلس شورای اسلامی در پی ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز ضمن محکوم نمودن این حرکت خبیث و ناجوانمردانه ضد بشری با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی بویژه شهدای عرصه فناوری هسته ای و تداوم راه پر افتخار آنان با تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل عظیم شأن و رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی )، شهادت این دانشمند را تبریک و تسلیت عرض کرد.       

وی ادامه داد: باری دیگر جنایت سبعانه و ضدانسانی ایادی استکبار و اهریمنان تاریک اندیش موجب شهادت دریغ انگیز یکی از سرمایه های علمی و فرزند برومند ایران اسلامی شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور شد.

سرگزی تصریح کرد: ️شهدای دانشمند هسته ای، سند مظلومیت ایران اسلامی هستند، بی گمان دشمنان با ترور و جنایات خبیثانه خود در این خیال واهی بسر می برند که خواهند توانست مانع پیشرفت و پیشروی ملت ایران در عرصه های مختلف علمی شوند.

رئیس فراکسیون حقوق بشر و شهروندی در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان نمی دانند با شهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب و بیداری ملت تنومند تر خواهد شد و همچنان که شهادت دانشمندان شهید علیمحمدی، شهریاری، رضایی نژاد و احمدی روشن کاروان علم و دانش را از حرکت بالنده خویش باز نداشت، خون این دانشمند فرهیخته نیز همراه با تألم و تأثری که بر جای می گذارد، بوستان علم و معرفت را در نقطه نقطه میهن اسلامی بارور خواهد ساخت.
 
ما ملت امام حسینیم

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس ضمن محکوم کردن این جنایت ضد بشری، مراتب تبریک و تسلیت خود را محضر مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران و خانواده شهید فخری زاده، تقدیم کرده و علو درجات آن شهید والامقام و صبر و اجر برای بازماندگان از درگاه ذات اقدس احدیت مسألت کرد.

وی گفت: ‌بار دیگر دستان ناپاک شقی ترین موجودات، یکی دیگر از پاک ترین فرزندان ایران اسلامی را به خاک و خون کشید و سند ننگین دیگری بر دامان آلوده دولت نامشروع تزویر و ترور، اسرائیل غاصب، گذاشت.

شهریاری بیان کرد: صاحبان قُلدر قدرت های پوشالی مادی و سازمان های جاسوسی غرب و اسرائیل، به خیال باطل خود فکر کردند که می توانند با حذف فیزیکی فرزندان پرافتخار ملت ایران، راه توسعه و پیشرفت فناوری های نوین را سد کنند اما زهی خیال باطل؛ به قول سردار شهید حاج قاسم سلیمانی "ما ملت امام حسینیم" و از هیچ چیز باکی نداریم.

شهادت دکتر فخری زاده؛ لکه ننگی بر پیشانی سرویسهای موساد و سیا

فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس نیز گفت: شهادت این دانشمند و مدیر متخصص و شایسته را که در راه خدا و توسط پلیدترین عناصر تروریستی به شهادت رسید را خدمت رهبر معظم انقلاب، همکاران و خانواده این شهید بزرگوار و مردم عزیز کشور تبریک و تسلیت عرض کرده و علو درجات آن شهید فرزانه را از خداوند خواستار شد.

وی بیان کرد: شهادت روزی سوداگران عشق ومعنویت است ونصیب کسانی می شودکه با حق معامله دارند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس افزود: ترور دانشمند و مجاهد صنایع دفاعی ایران محسن فخری زاده توسط عوامل صهیونیست و استکبار داغ حاج قاسم سلیمانی را تازه کرد این شهادت گوارای او است اما آلام ما را افزون می کند.

وی تصریح کرد: منافقین و دشمنان کوردل چشم‌ به‌راه انتقام‌سخت باشند، تعقیب و مجازات عاملان این ترور که توسط عناصر خود فروخته و تروریست صورت گرفت توسط نهادهای امنیتی و اطلاعاتی خواسته قلبی ملت ولایتمدار است.

مالکی ادامه داد: شهادت دکتر فخری زاده دانشمند صنعت دفاعی کشورمان لکه ننگی است بر پیشانی سرویسهای موساد و سیا، اسرائیلی ها در روزهای پایانی ترامپ با این حرکات مذبوحانه بدنبال یک جنگ تمام عیار در منطقه هستند، اما ایران جدا از همه این تئوری ها پاسخ سختی به این جنایت خواهد داد.
 
انتقامی سخت در انتظار دشمنان خونخوار است

عبدالناصر درخشان، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز بیان کرد: خبر تلخ ترور دکتر محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان قلب هم وطنان و همه آزادی خواهان جهان را جریحه دار کرد.

وی گفت: ️بدون شک این اقدام ننگین، بیانگر زبونی و تلاش‌های مستمر بدخواهان ایران اسلامی برای ایجاد چالش در دستیابی ایران به اقتدار و خودکفایی هسته‌ای است.

درخشان ادامه داد:  این بدخواهان ظالم بدانند که خون این عزیزان باعث تنومند شدن درخت آزادی، استقلال و اقتدار مهین اسلامی مان است و اراده ی ملت بزرگ ایران را برای پیمودن مسیر رشد و ترقی و تعالی و ایستادگی در مقابل زیاده خواهان عالم صد چندان خواهد کرد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: ️شایسته است نهادهای نظامی و امنیتی کشور در اولین فرصت، پاسخی قاطع و سنگین از جانب ملت غیور ایران اسلامی به این خون خواران و حامیانشان بدهند.
 
خواستار محکومیت عاملان و قاتلان شهید فخری زاده هستیم

معین الدین سعیدی، نماینده مردم چابهار و عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی هم در اینباره ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی،وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید گفت: استکبار جهانی و تروریست های صهیونیست باید بدانند امروز ایران اسلامی پر از جوانان انقلابی و راهروان شهید فخری زاده ها، علیمحمدی ها و رضایی نژادها است.

وی بیان کرد: چرخ پیشرفت انقلابی ایران هرگز با این ترورها متوقف نخواهد شد و ما خواستار محکومیت و اشد مجازات با عاملان و قاتلان این شهید مظلوم هستیم.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark