داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
در صورت تامین اعتبار؛
۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به انتخابی تیم ملی اعزام می شوند
کد مطلب: ۵۶۷۸۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۱
رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در صورت تامین اعتبار، ۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد.
۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به انتخابی تیم ملی اعزام می شوند
عباس شیبک در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: در صورت تامین اعتبار، ۴۸ ووشوکار سیستانی و بلوچستانی به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام خواهند شد در غیر این صورت این تعداد به یک سوم کاهش خواهش یافت.

وی با بیان اینکه، بانوان ووشوکار استان در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان به قم و در رده بزرگسالان نیز به البرز اعزام می شوند تصریح کرد: در بخش آقایان در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان به شیراز و بزرگسالان نیز به اصفهان اعزام می شوند.

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان ابراز داشت: درحال حاضر ووشوکاران استان در تمام رده های سنی در اردو به سر می برند و آمادگی کامل جهت حضور در رقابت ها را دارا می باشند.

شیبک با بیان اینکه، در رده سني نونهالان ووشوكاران تنها در بخش تالو به اجراي فرم مي پردازند افزود: در رده سني نوجوانان و جوانان نيز، ووشوكاران در هر دو بخش تالو و ساندا به ميدان مي روند و در پایان نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم ووشوي جوانان ايران به منظور حضور در مسابقات آسيايي كره جنوبي دعوت مي شوند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark