داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
جانشین اداره زندان زابل:
آزادی دو زندانی جرایم غیر عمد از زندان زابل/ با ترویج فرهنگ عفو و از خود گذشتگی در جامعه شاهد جامعه ای سالم باشیم
کد مطلب: ۳۸۷۸۲
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۶
جانشین اداره زندان زابل گفت: با پیگیری های مسئولان و واحد مددکاری زندان زابل و با کمک ستاد دیه استان دو زندانی جرایم غیر عمد از زندان زابل آزاد شدند.
آزادی دو زندانی جرایم غیر عمد از زندان زابل/ با ترویج فرهنگ عفو و از خود گذشتگی در جامعه شاهد جامعه ای سالم  باشیم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: با پیگیری های به عمل آمده توسط مسئولان و واحد مددکاری زندان زابل و با کمک ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان دو زندانی جرایم غیر عمد از زندان زابل آزاد شدند.
منصور سنچولی جانشین اداره زندان زابل با اعلام این خبر گفت: یکی از زندانیان جرایم غیر عمد که به دلیل عدم توانایی در پرداخت بدهی خود در زندان به سر می برد از زندان آزاد گردید.

وی افزود: کل بدهی این مددجو مبلغ 157/500/000 تومان بود که با تلاش مددکاران زندان و رضایت شاکی مبلغ ۱۴/۷۵۰/۰۰۰تومان بخشیده شد ، که با پرداخت مبلغ ۹ میلیون تومان کمک بلاعوض از طرف ستاد دیه استان این مددجو از زندان آزاد گردید.

جانشین اداره زندان زابل اظهار کرد: همچنین دیگر زندانی زندان زابل که به جرم تصادف منجر به جرح به پرداخت مبلغ 12/750/000 تومان محکوم گردیده بود با پیگیری های مسئولین زندان و کمک بلاعوض ستاد دیه استان از زندان آزاد گردید.

منصور سنچولی تصریح کرد: امیدواریم با ترویج و گسترش فرهنگ عفو و از خود گذشتگی در جامعه شاهد جامعه ای سالم و با گذشت باشیم زیرا مدارا و عفو از مهمترین عناصر استوار سازی ارتباطات مردم و همچنین آرامش فردی و فضیلت های اخلاقی است.

وی بیان نمود: زمانی که افراد نسبت به یکدیگر عفو و گذشت می کنند همدیگر را به عنوان دوست می پذیرند و سعی در انجام اعمال افتخار آمیز می کنند که موجب ایجاد همبستگی اجتماعی در بین افراد می شود.

سنچولی در ادامه از کمک و مساعدت های مدیر عامل ستاد دیه استان به جهت همراهی و پرداخت بدهکاری زندانیان جرائم غیر عمد قدردانی نمود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark