داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در نشست مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مطرح شد:
راه اندازی نخستین کارگروه کسب و کار بانوان/ معرفی و ایجاد بازار و گسترش کسب و کارهای بانوان ،امنیت شغلی زنان روستایی را تضمین می کند.
کد مطلب: ۷۴۳۲۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در این نشست گفت:راه اندازی بازار دائم مشاغل بانوان علاوه بر بهبود وضعیت آنان،به تقویت اقتصاد بومی و توسعه اشتغال آفرینی کمک شایانی می کند.
راه اندازی نخستین کارگروه کسب و کار بانوان/ معرفی و ایجاد بازار و گسترش کسب و کارهای بانوان  ،امنیت شغلی زنان روستایی را تضمین می کند.
به گزارش اوشیدا، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری درنشستی که با حضور رییس کمیسیون بانوان شورای شهر،مدیراموربانوان شهرداری زاهدان،مشاور و مسئول صندوق اعتبارات خرد روستایی اداره کل جهاد کشاورزی،نماینده سمن ها در استان ،فعالین اجتماعی و حوزه استارتاپ برگزار شد، گفت: راه اندازی بازار دائم مشاغل بانوان علاوه بر بهبود وضعیت آنان،به تقویت اقتصاد بومی و توسعه اشتغال آفرینی کمک شایانی می کند.

زهرا ابراهیمی در ادامه تاکید کرد:ضرورت دارد شهرداری و شورای شهر زاهدان با تدوین و اجرای یک کارویژه به قید فوریت، ظرفیت های مغفول حوزه شهری را شناسایی و برای ایجاد مرکز دائم ویژه بانوان،پیگیری های لازم را تاحصول نتیجه،دنبال کنند.

این مسئول با اشاره به ظرفیت خوب جهادکشاورزی استان در حوزه مشاغل خرد خانگی بویژه زنان روستایی،تصریح کرد:معرفی و ایجاد بازار و گسترش کسب و کارهای بانوان به صورت منسجم و در قالب بازار دائم ،امنیت شغلی زنان روستایی را تضمین می کند.

گفتنی است در این نشست ضمن ارایه پیشنهادات و نقطه نظرات مصوب شد علاوه بر تقویت ظرفیت های موجود نظیر بازارشریعتی،دیگر ظرفیت های شهر مورد بررسی قرار گیرد و نتایج به دفتر اعلام شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark