داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهرکهک زهک:
ترویج فرهنگ دفاع مقدس موثرترین راهکار برای مقابله با هجمه‌های دشمن
کد مطلب: ۷۴۱۴۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵
مولوی دوست محمد درواخ گفت: پیروزی در دفاع مقدس یک دستاورد بزرگ برای انقلاب اسلامی در برابر همه جهان بود چرا که بسیاری از نقشه های دشمن با چالش جدی رو به رو شد.
ترویج فرهنگ دفاع مقدس موثرترین راهکار برای مقابله با هجمه‌های دشمن
مولوی دوست محمد درواخ، امام جمعه اهل سنت کهک شهرستان زهک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا گفت: در دفاع مقدس تمام ابرقدرت های جهان بر علیه انقلاب نوپا ایران متحد شده بودند تا این انقلاب ارزشمند را با تجهیز نظامی صدام سرنگون کنند.

وی افزود: پیروزی در دفاع مقدس یک دستاورد بزرگ برای انقلاب اسلامی در برابر همه جهان بود چرا که بسیاری از نقشه های دشمن با چالش جدی رو به رو شد.

مولوی درواخ تصریح کرد: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است تا خدمات نظام در طول سال های پس از جنگ برای نسل جوان بازگو شود.

وی با بیان اینکه امروز نیز دشمن جنگ فرهنگی و رسانه ای را آغاز کرده است، افزود: انقلاب اسلامی ایران سال هاست در برابر هجمه های سنگینی از سوی غرب و آمریکا مواجه است که از مهمترین آنها می توان به ورود به جنگ رسانه ای اشاره کرد.
امام جمعه اهل سنت کهک شهرستان زهک بیان کرد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس در بین جوانان موثرترین راهکار برای مقابله با هجمه های دشمن در فضای مجازی است.

وی خاطرنشان کرد: سبز پوشان سپاه به عنوان پیشگامان ترویج فرهنگ دفاع مقدس خدمات ارزنده ای در کشور به نمایش گذاشته اند که از مهمترین آنها می توان به محرومیت زدایی و اشتغالزایی در جامعه اشاره کرد.

مولوی درواخ ادامه داد: حماسه دفاع مقدس به عنوان یک گفتمان باید به نسل امروز و آینده انتقال داده شود که در این راه نیاز به روحیه و فرهنگ انقلابی دارد.
Share/Save/Bookmark