داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هامون:
شب های قدر بهار توجه دل ها به طرف خداست/آمریکا ضعیف ترین کشور در مقابله با ویروس کرونا است
کد مطلب: ۶۹۹۰۴
تاریخ انتشار:جمعه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰
اولین نماز جمعه این هفته شهرستان هامون در سال ۹۹ به امامت حجت الاسلام والمسلمین عزیزالله شیخ برگزار شد.
شب های قدر بهار توجه دل ها به طرف خداست/آمریکا ضعیف ترین کشور در مقابله با ویروس کرونا است
به گزارش خبری اوشیدا ؛ حجت الاسلام عزیزالله شیخ امام جمعه شهرستان هامون در خطبه های نماز جمعه گفت: ویروس کرونا که تقریباً جهان را درگیر خود کرده دارای فرصت هایی است و تهدیداتی را نیز در پی دارد.
وی افزود: در پی انتشار ویروس کرونا بشریت به این یقین رسید که با تمام امکانات رفاهی ، علمی و دنیایی در مقابل اراده و قدرت الهی ضعیف است و اینکه از خواب غفلت باید بیدار شود توجه بیشتری به پروردگار متعال پیدا کند.
امام جمعه شهرستان هامون بیان داشت: همچنین مردم باید مسائل بهداشتی را بیشتر و بهتر رعایت کنند، قدر همدیگر را بیشتر بدانیم و پیشرفت در فضای مجازی از جهت آموزش و تعلیم افزایش دهیم .
وی گفت: از جمله پیامد های منفی ویروس کرونا نیز می توان به از دست دادن نزدیکانمان اشاره کرد، از طرفى عده‌ای برای ماسک ، دستکش و وسایل لازم بازار سیاه درست کردند و از این فرصت به ضرر ملت سوء استفاده کردند.
حجت الاسلام شیخ ادامه داد: شب های قدر بهار توجه دل ها به طرف خداست ، شب قدر فرصتی است برای مغفرت و عذرخواهی از خداوند متعال این شب ، ضربت خوردن آقا امیرالمومنین علی علیه السلام توسط شقی ترین انسان ها یعنی ابن ملجم مرادی که عرض تسلیت داریم.
وی گفت: این روزها منطقه شاهد حوادث مختلفی است تحولاتی که در این ایام در لبنان یمن سوریه عراق و ایران و فلسطین در حال انجام است حکایت از تغییرات عمده ای در صف بندی جبهه مقاومت و جبهه استکبار دارد به یاری خدا آخرین سال شمسی قرن  سال شکست سنگین دیگری برای آمریکا خواهد بود.
وی ادامه داد: آمریکا ، ابرقدرتی که اکنون ضعیف ترین کشور در مبارزه با ویروس کرونا ست باید به روزهای سختی که در پیش رو دارد بیاندیشد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark