داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
مذاکرات استراماچونی برای پذیرش هدایت تیم ملی ایران
کد مطلب: ۶۹۸۰۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
ممکن است آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گیرد.
مذاکرات استراماچونی برای پذیرش هدایت تیم ملی ایران

جان لوکا دی مارتزیو، خبرنگار نامدار ایتالیایی ساعتی قبل مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران برای امضای قرارداد با آندره آ استراماچونی وارد مذاکره شده و ممکن است سرمربی سابق استقلال هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گیرد.

 

این خبرنگار مدعی شد آندره آ استراماچونی در ماه دسامبر یک جدایی جنجالی از استقلال داشت، اما حالا در مسیر پذیرش پست سرمربیگری تیم ملی ایران قرار گرفته است. در گذشته این سمت به جیانی دی بیازی، دیگر سرمربی ایتالیایی پیشنهاد شده بود، اما در نهایت توافق حاصل نشد.

 

 

ایران بعد از پایان دوران شیوع ویروس کرونا دو دیدار دشوار مقابل عراق و بحرین خواهد شد و این دو مسابقه تکلیف صعود به دور بعدی مقدماتی جام جهانی را معلوم خواهد کرد. در حال حاضر و بعد از جدایی مارک ویلموتس، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران شده، اما او هنوز در یک دیدار رسمی نیز روی نیمکت قرار نگرفته است.

 

جانلوکا دی مارتزیو در پایان مدعی شد آندره آ استراماچونی نامی است که بسیاری از بازیکنان در ایران او را به خوبی می شناسند و سیستم 3-4-3 مورد علاقه او در استقلال نتیجه خوبی داده است. این سرمربی ایتالیایی چند ماهی هدایت آبی پوشان را بر عهده داشت و با کسب نتایج خوب از محبوبیت قابل توجهی در بین فوتبالدوستان ایرانی برخوردار شد.

 

Share/Save/Bookmark