داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده قرارگاه شهید هراتی:
معتمدین و ریش سفیدان ستون های منطقه سیستان هستند/در مقابل هجمه دشمن باید ید واحد بود
کد مطلب: ۷۱۴۱۵
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۸
سرهنگ داوود شهرکی گفت: منطقه سیستان یک موقعیت استراتژیک و تأثیر گذار دارد که ریش سفیدان و معتمدین در آن نقش مهمی را ایفا می کنند.
معتمدین و ریش سفیدان ستون های منطقه سیستان هستند/در مقابل هجمه دشمن باید ید واحد بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ همایش سران طوایف و ریش سفیدان منطقه سیستان با حضور فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان ظهر امروز در زابل برگزار شد.

سرهنگ داوود شهرکی فرمانده قرارگاه شهید هراتی در این جلسه گفت: امروز دشمن در صدد فشار اقتصادی بر روی ملت ایران است، تلاش می کنند تا قدرت تولید را از مردم بگیرند تا همچنان وابسته به واردات کالا باشیم.

وی بیان کرد: همچنین موقعیت راه و حمل و نقل در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز برای دشمن بسیار مورد اهمیت قرار دارد.

شهرکی با بیان اینکه تسلط ایران بر روی تنگه هرمز امروز فکر بسیاری از دشمنان را مشغول خود کرده است خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی میزان توجه به منطقه را افزایش داده است، امام خمینی (ره) در شرایطی انقلاب را به پیروزی رساند که نقشه همه دشمنان اسلام را نابود ساخت.

شهرکی گفت: انقلاب اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی شکل گرفت و امروز هم این یکی از اصل های نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

وی ادامه داد: تفکر مبارزه با استکبار جهانی دشمنان اسلام را به این امر وا داشت که شیطنت های خود را در منطقه افزایش دهد، آنها در ابتدا به دنبال حذف نظام جمهوری اسلامی ایران بودند که در نهایت با شکست رو به رو شدند و امروز به سنگ اندازی بر علیه انقلاب روی آورده اند.

وی همچنین گفت: دشمنان انقلاب اسلامی هر روز نقشه ای جدید اعمال می کنند که با هوشیاری مردم خنثی می شود.

شهرکی بیان کرد: ترور بخشی از شخصیت های مهم انقلاب اسلامی از نقشه های دشمن بود که خیال می کرند با این کار نظام با مانع مواجه خواهد شد.

وی تصریح کرد: جنگ تحمیلی نبردی نا برابر بود که تمام دنیا در مقابل انقلاب اسلامی قرار گرفت که هدف آنها ایستادن در مقابله با تفکر مبارزه با استکبار جهانی بود.

فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان ادامه داد: امروز همه مردم ایران از کارگران تا کارمندان در کشور به نحوی افتخار آفرینی می کنند.

وی همچنین بیان کرد: دشمن خیال می کرد اگر حاج قاسم سلیمانی را به شهادت برساند مشکلات خودش حل می شود اما سخت در اشتباه بود و مشاهده کرد که وضعیتشان بدتر از قبل شد.

شهرکی بیان کرد: منطقه سیستان یک موقعیت استراتژیک و تأثیر گذار دارد که ریش سفیدان و معتمدین در آن نقش مهمی را ایفا می کنند.

وی افزود: ریش سفیدان و معتمدین ستون های منطقه سیستان هستند، و مسئولین هم به عنوان خادم به مردم خدمت خواهند کرد.

شهرکی گفت: برای خدمت به مردم طایفه گری ملاک نیست چرا که ما در انسانیت ویژگی مشترک داریم بلکه همه ما یکی هستیم.

وی ادامه داد: در برابر مشکلات همه مردم باید ید واحد باشند و در برابر هجمه‌های دشمن مقابله کنند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark