داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جهادگران بسیجی سرمایه عظیمی برای کشور هستند
کد مطلب: ۶۷۶۲۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۳
امام جمعه شهرستان زهک گفت: جهادگران بسیجی برای رضای خدا و شادی مردم وارد میدان می شوند.
جهادگران بسیجی سرمایه عظیمی برای کشور هستندحجت الاسلام حسن خدری در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تا کنون جهادگران در صف اول خدمات رسانی به مردم بوده اند.

امام جمعه شهرستان زهک افزود: یکی از تاکیدات مهم رهبری جهت وجود گروه های جهادی در مناطق محروم نیز به همین دلیل است چرا که فعالیت این افراد برای رضای خدا و به دور از تعصبات سیاسی است.

وی ادامه داد: جهادگران در هر منطقه ای که پا گذاشته اند ، توانسته اند آبادانی را برای آن منطقه محروم به ارمغان بیاورند.
حجت الاسلام خدری با بیان اینکه وجود جهادگران بسیجی یک سرمایه بزرگ برای کشور است خاطرنشان کرد: حرکات جهادی از بسیج سرچشمه می گیرد ، و امروز شاهد آن هستیم که این تحرکات بسیجی وار در تمام جامعه نهادینه شده است.

امام جمعه شهرستان زهک بیان داشت: در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی دستاورد های بزرگی از جهادگران بسیجی در مناطق مختلف کشور به یادگار مانده است که این مسئله می تواند یک مسیر رو به جلو با شیب تند برای پیشرفت کشور باشد.
وی گفت: اگر امروز در کشور فعالیت عقب افتاده ای دیده می شود باید از ظرفیت بسیج استفاده کرد، چرا که با ورود جهادی می تواند از تمام موانع عبور کرد.

امام جمعه شهرستان زهک خاطرنشان کرد: دولت می تواند از ظرفیت جهادگران بسیجی در تمام عرصه ها استفاده کند چرا که این مسئله باعث رضایت قلبی مردم نیز خواهد بود.

حجت الاسلام خدری تصریح کرد: مردم ایران اعتماد بسیار بالایی به جهادگران بسیجی دارند چرا که آثار حضور آنها جهت پیشبرد اهداف جامعه در بسیاری از مناطق کشور مشهود است.

وی همچنین بیان داشت: جهادگران بسیجی با دست خالی فعالیت هایی بالاتر از توان انجام داده اند که اگر مورد حمایت قرار گیرند می توانند بسیاری از مشکلات کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع سازند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark