1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اوشیدا - رعایت استاندار در قنادی های زابل
 
داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رعایت استاندار در قنادی های زابل
کد مطلب: ۶۶۸۹۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: هیچگونه تخلفی از سوی قنادی های سطح شهرستان زابل تا کنون دیده نشده است.
رعایت استاندار در قنادی های زابل
رضا شهری زاد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان اداره صنعت،معدن و تجارت به همراه اداره استاندارد زابل از سطح قنادی های شهرستان زابل بازدید به عمل آورده است.

رئیس اداره صنت، معدن و تجارت زابل افزود: با توجه به بازرسی های موجود هیچگونه محصول تقلبی و یا کم کیفیتی در قنادی های شهرستان زابل یافت نشده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که مردم در این ماه مبارک زلوبیا و بامیه را بیشتر خریداری می کنند طبق تحقیقات بدست آمده این محصولات از کیفیت مناسبی برخوردار بوده است.

شهری زاد خاطرنشان کرد: شهروندان همچنین می توانند در صورت مشاهده تخلف از سوی این واحد های صنفی مراتب را به تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark