داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
راهپیمایی 13 آبان در زابل برگزار شد؛
درس بزرگ مردم سیستان به شیطان بزرگ
کد مطلب: ۶۸۴۱۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
مردم ولایت مدار شهرستان زابل با حضور گسترده خود در راهپیمایی 13 آبان درس بزرگی به آمریکا و اسرائیل دادند.
درس بزرگ مردم سیستان به شیطان بزرگ
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ با حضور ده ها هزار از مردم ولایت مدار سیستانی راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان روز استکبار جهانی در شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم مردم با مشت های گره کرده درس عبرت بزرگی به شیطان بزرگ دادند و به دشمنان ایران و انقلاب اسلامی یادآور شدند که ایران زیر بار زور و تهدید نمی رود.
سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در این مراسم گفت: آمریکایی ها همواره با اعمال توطئه های مختلف درصدد تضعیف نظام اسلامی بودند اما با توجه به درایت رهبری و هوشیاری مردم ایران هرگز موفق به انجام شیطنت آمیز خود نشدند.

وی اظهار داشت:  در بحث لانه جاسوسی بیش از ۳۴ جلد کتاب مستند دخالت های آمریکا را بعد از پیروزی بیان کرده و بسیاری از اسناد را نیز سوزانند که امام راحل این روز را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول بیان کردند.
سنچولی خاطر نشان کرد:تسخیر لانه جاسوسی اوج شکست و ذلت آمریکا را به رخ جهانیان کشید و اوج مظلومیت مسلمانان جهان را در گیتی طنین انداز کرد.
وی بیان داشت: با پیروزی انقلاب، آمریکا سفارت خود را در ایران به پایگاهی برای ایجاد توطئه ‌بر علیه انقلاب تبدیل کرده بود تا بتواند پوششی برای اقدامات سیاسی و جاسوسی خود بر علیه انقلاب نوپای اسلامی ایران انجام دهد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: اکنون در سایه رهبری مقام معظم رهبری انقلاب به شجره تنومند و قدرتمندی تبدیل شده و نشانه‌های اقتدار نظام در مقابل سلطه و دشمنان اسلام از هر زمان دیگری نمایان تر شده است.
حجت الاسلام علی اکبر کیخا نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: امروز انقلاب اسلامی به واسطه مجاهدت های انقلابیون و خون شهدا در بسیاری از کشورهای دیگر نفوذ کرده است.
وی افزود: کشورهایی همچون عراق،سوریه لبنان و یمن امروز عمق راهبردی انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند و مرزهای ایران اکنون در این کشورها قرار دارد.
امام جمعه شهرستان زابل ادامه داد: آمریکا برای اجرای نقشه های شوم خود در طول انقلاب اسلامی همواره شیطنت های بزرگی انجام داده است که هر بار با درایت ولایت فقیه و هوشیاری مردم نقش بر آب شد.
وی خاطر نشان کرد: موج حضور مردم در این روز درس بزگی برای شیطان بزرگ و سایر کشورهای استکباری بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark