داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بازگشت آرامش به بازار فروش گاز در زابل
کد مطلب: ۶۸۳۲۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
با توجه به تامین گاز مورد نیاز شهروندان مشکل خرید و فروش گاز ذر زابل حل شده است.
بازگشت آرامش به بازار فروش گاز در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ با توجه به کاهش دمای هوا در بسیاری از نقاط ایران استفاده از گاز نیز توسط شهروندان افزایش یافته است.
در زابل نیز با توجه به اینکه هنوز لوله های گاز به طور کامل به این شهرستان نرسیده است و تنها درصد کمی از مردم از نعمت آن بهره مند هستند بدست آوردن آن در زمستان کمی مشکل تر از سایر فصول است.
اما در روز های ابتدایی پاییز به طور ناگهانی گاز مایع در زابل و زاهدان با کمبود مواجه شد و مراکز فروش گاز در این شهرستان عملا اعلام کردند که گازی در مخازن آنها وجود ندارد.
در همان ابتدا نیز فرماندار شهرستان زابل گفته بود که کمبود گاز در زابل به زودی رفع می شود و شهروندان نگران تامین آن نباشند.
در روزهای اخیر شاهد نبود صف گاز در زابل و بازگشت آرامش به بازار فروش آن هستیم.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در همین خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: با توجه به الویت فروش گاز به خارج از ایران خودرو های حمل کننده گاز کمی بیشتر در صف های بارگیری منتظر می ماندند که همین مسئله باعث شده بود تا گاز در زابل با کمبود مواجه شود.
وی افزود: بلا فاصله پس از این اتفاق دستور داده شد تا تانکر گاز مایع در اسرع وقت به زابل خود را برسانند تا این معضل برای شهروندان ادامه نداشته باشد.
گنجی خاطرنشان کرد: مشکل گاز در زابل اکنون رفع شده است و شهروندان می توانند با آرامش آن را از مراکز فروش قانونی تامین کنند.
وی بیان داشت: همچنین خودرو های گران فروشی که در روز های اخیر با توجه به بازار گاز ، سیلندر گاز را گرانتر به مردم می فروختند و یا کم فروشی می کردند شناسایی شدند و جریمه های نقدی برای آنها اعمال شده است.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark