داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
اقدام باورنکردنی راهب هندو برای غلبه بر کرونا!
کد مطلب: ۷۰۱۱۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱
راهب هندو برای ریشه کن کردن کرونا در جهان دست به اقدامی عجیب و باورنکردنی زد که به سوژه رسانه ها تبدیل شد.
اقدام باورنکردنی راهب هندو برای غلبه بر کرونا!

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، کشور هند نیز یکی از کشور‌هایی است که با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند. این کشور که در آغاز شیوع کرونا دارای بیماران اندکی بود حالا جز ۱۰ کشور دارای بیشترین مبتلایان به کرونا است. تاکنون بیش از ۱۵۱۰۰۰ نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده اند که بیش از ۴۰۰۰ نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک راهب هندو برای غلبه بر کرونا را به تصویر می‌کشد. «سِرینیواسا سدهار»، که اهل جنوب ایالت «تامیل نادو» هند است برای از بین بردن کرونا خود را به مدت ۸ ساعت تا قسمت گردن در زیر خاک دفن کرد. در ویدئویی که منتشر شده است این راهب را در حالی که تا زیر گردن در داخل خاک دفن شده و در اطراف او آتش روشن کرده اند دیده می‌شود. او در توضیح علت این اقدام خود گفت برای پایان این بحران جهانی دست به این اقدام زده است. این اتفاق در معبد «پراتیانگرا دِوی» در منطقه تهوتوکودی رخ داد.


 


گفتنی است؛ اقدام عجیب این راهب هندو برای از ریشه کن کردن ویروس کرونا در جهان در حالی خبرساز می‌شود که اواخر سال گذشته نیز روش چندش آور یک گروه هندو با نام گروه موسوم به «اتحادیه هندو‌های کل هند» برای درامان ماندن از کرونا خبرساز شده بود. این گروه در یک مراسم مذهبی عجیب برای در امان ماندن از ویروس کرونا اقدام به نوشیدن ادرار گاو کرده بودند.

 
Loaded: 0%
Progress: 0%
Remaining Time -1:06
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark