داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۱
 
برق گرفتی و مرگ سرانجام بی احتیاطی دو کارگر افغان
کد مطلب: ۱۳۳۸۳
تاریخ انتشار:شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۲
اوشیدا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه مرگبار برای دو کارگر افغانی در عمق 11 متری چاه خبر داد.
برق گرفتی و مرگ سرانجام بی احتیاطی دو کارگر افغان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع یک مورد حادثه محبوس‌شدن در چاه در ساعت ۱۶:۴۱ روزگذشته به آدرس عبدل‌آباد،‌ خیابان لقمان‌جنوبی، به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۸۱ و گروه نجات پنج را به محل حادثه که یک ساختمان سه طبقه مسکونی بود اعزام کرد.

ملکی اضافه‌کرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد دو کارگر افغان مشغول حفر چاهی در حیاط این خانه بودند که هنگام کار با دستگاه پیونجر به علت برق‌گرفتگی به عمق ۱۱ متری چاه سقوط کرده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه دو کارگر ۲۶ و ۲۰ ساله در عمق چاه گرفتار شده بودند،‌ گفت: آتش‌نشانان با تجهیزات مخصوص اقدام به خارج‌کردن این افراد از عمق چاه کردند که پس از تحویل آنان به عوامل اورژانس و بررسی علائم حیاتی مشخص شد کارگر ۲۶ ساله به علت برق‌گرفتگی جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه کارگر ۲۰ ساله افغان نیز برای درمان به بیمارستان منتقل شد گفت: بی‌احتیاطی و احتمال بروز نقص در دستگاه دو علتی است که به نظر می‌رسد سبب وقوع این حادثه شده است.

به گفته ملکی آتش‌نشانان در ساعت ۱۸:۲۳ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : جام حوادث
    عکاس :