داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
واکنش کارگزار پیشین باشگاه استقلال به صدور حکم جلب سعادتمند
کد مطلب: ۷۰۳۰۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۱
نماینده کارگزار پیشین استقلال به شکایت این شرکت از باشگاه و صدور حکم جلب سعادتمند واکنش نشان داد.
واکنش کارگزار پیشین باشگاه استقلال به صدور حکم جلب سعادتمند

به گزارش اوشیدا ؛ نماینده کارگزار باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به صدور حکم جلب برای احمد سعادتمند (مدیرعامل باشگاه استقلال) به دلیل شکایت این شرکت اظهار داشت: شرکت ما حکم جلب سعادتمند را نگرفته و صحبت‌هایی که در این باره مطرح می‌شود کذب محض است. ما با استقلال قرارداد داریم و در زمان عقد این قرارداد، سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه بوده و از این قرارداد خبر داشته است.

نماینده شرکت طرف قرارداد استقلال در ادامه گفت: باشگاه استقلال با شرکت ما قرارداد داشته و به صورت غیرقانونی با کارگزار دیگری قرارداد بسته است. سعادتمند با این اقدام ما را وادار به شکایت از باشگاه  استقلال کرد. زمانی که به مرجع قضایی مراجعه کردیم، قرارداد ما با باشگاه استقلال بررسی شد و مرجع قضایی از سعادتمند خواسته اند ظرف ۵ روز در دادگاه حاضر شود و توضیحاتش را ارائه کند.
نماینده کارگزار باشگاه استقلال افزود: اگر سعادتمند به دادگاه مراجعه نکند و حکم جلبی برای او صادر شود، با دستور مرجع قضایی این اتفاق رخ می‌دهد که ارتباطی به شرکت ما ندارد. تاکنون با مامور به باشگاه نرفتیم و از این به بعد هم قرار نیست چنین کاری انجام دهیم.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark