داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در سال 98 رخ داد؛
کشف بیش از 86 میلیارد ریال تخلف صنفی در زابل
کد مطلب: ۶۹۶۹۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت زابل گفت: ارزش کل پرونده های کشف شده از اصناف زابل در سال گذشته ۸۶ میلیارد و ۴۷۱ میلیون ریال است .
کشف بیش از 86 میلیارد ریال تخلف صنفی در زابل
رضا شهری زاد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در سال گذشته گشت های بازرسی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل سه هزار و ۹۷۸ پرونده صنفی را مورد بررسی قرار دادند که از این تعداد ۵۴۳ پرونده برای صنوف مختلف تشکیل شده است.
وی افزود: همچنین تعداد ۵۹۸ فقره تخلف نیز در سال گذشته کشف شده است که بیشترین آمار با ۱۷۸ پرونده مربوط به عرضه کالا خارج از شبکه می شود.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت زابل بیان داشت: تعداد ۱۷ فقره کم فروشی ، ۱۹ فقره تقلب و ۱۷۷ پرونده نیز به گرانفروشی ارتباط دارد.
شهریزاد تصریح کرد: همچنین از دیگر تخلفات صنفی در این سال می توان به عدم درج قیمت ، اخفاء و امتناع از عرضه کالا ، عدم اجرای قیمت گذاری و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی اشاره کرد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت زابل بیان کرد: ارزش کل پرونده های کشف شده از اصناف زابل در سال گذشته ۸۶ میلیارد و ۴۷۱ میلیون ریال است .
وی گفت: تهداد گشت های مشترک با فرمانداری ، تعزیرات حکومتی ، بهداشتی ، اماکن عمومی و سایر نهاد ها نیز در سال قبل به ۲۶۵ مورد می رسد.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark