داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
ثبت ۴۰ میلیون تردد در جاده‌های مازندران تا ۱۷ فروردین‌ماه
کد مطلب: ۶۶۶۷۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
فرمانده انتظامی مازندران از ثبت 40 میلیون تردد در جاده های استان از آغاز طرح نوروزی پلیس تا پایان روز 17 فروردین ماه خبر داد.
ثبت ۴۰ میلیون تردد در جاده‌های مازندران تا ۱۷ فروردین‌ماه
سردار سید محمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با تبریک اعیاد شعبانیه به موفقیت‌های چشمگیر استان در سال 97 و کسب رتبه‌های برتر کشوری در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، ترافیکی و امنیتی، اشاره کرد و گفت: بی‌شک رمز موفقیت پلیس سه مولفه مهم ولایت‌مداری، روحیه جهادی و مردم‌مداری است.

وی با اشاره به اقدامات فعالیت‌های پلیس در طرح نوروزی 98 از آمادگی عملیاتی پلیس در اجرای موفق این طرح خبر داد و افزود: برابر آمارها از آغاز طرح نوروزی پلیس تا روز 17 فروردین ماه 98 بیش از 40 میلیون تردد در جاده‌های استان به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه بیش از یک‌میلیون و 900 دستگاه خودرو طی این مدت از وارد محورهای شش‌گانه استان شدند، گفت: میانگین ورود خودرو در این ایام به‌صورت روزانه 85 هزار دستگاه خودرو بوده است.

این مسؤول با اشاره به کاهش جان‌باختگان حوادث رانندگی در استان از آغاز طرح ترافیکی پلیس در استان تا پایان تعطیلات نوروز 98، تصریح کرد: بی‌شک رعایت نظم و قانون‌مداری از سوی مردم، مسؤول سازی دستگاه‌ها و پای کار آمدن فرمانداران و حضور موثر پلیس در محورها نقش به‌سزایی در کاهش و پیشگیری از حوادث رانندگی داشته است.

میرفیضی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شعار سال رهبری "رونق تولید"، گفت: رونق تولید نقش بسیار مهمی در افزایش شغل و کاهش بیکاری در جامعه دارد و از جمله مولفه‌های مهم در کاهش بزهکاری و بروز جرایم و به تبع آن ارتقای امنیت عمومی و اجتماعی در جامعه است.

وی با بیان اینکه امنیت پیش نیاز و از مولفه های مهم در تحقق شعار رونق تولید است، افزود: در این حوزه پلیس با تمام توان و قوا با استفاده از همه ظرفیت‌ها تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال در دستور کار دارند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به وقوع بارندگی شدید و سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان در واپسین روزهای سال نو، گفت: پلیس نخستین دستگاهی بود که علاوه بر اطلاع‌رسانی در امر امداد و خدمات‌رسانی به مردم گرفتار در سیل کمک کرد.

میرفیضی از ارائه خدمات مردم یاری پلیس در بخش‌های مختلف برای بازسازی و مرمت منازل شهروندان از جمله نقل و انتقال اسباب و اثاثیه منزل، ترمیم و شستشو و اهداء لوازم اولیه مورد نیاز برای زندگی و اسکان آنان در مناطق امن خبر داد.

وی در پایان با اشاره به اولویت‌های پلیس در سال 98،گفت: مبارزه با سرقت‌های خرد و کلان، مقابله با جرایم اقتصادی به‌ویژه قاچاق کالا، کاهش جان‌باختگان حوادث رانندگی و مقابله با موادمخدر از جمله این اولویت‌ها است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark